Wpis z mikrobloga

Krótko i na temat - właśnie wypijam drineczka, Jim Bean Red Stag + Sprite (w Duzym Benie za 57,99 - polecam). Za co pijemy? A no cóż może jeszcze nie jest to #programista15k ale dogadałem się dzisiaj na podwyżkę i od września w 28lvl pierwszy raz wystawię fakturę na kwotę 5 cyfrową ( ͡° ͜ʖ ͡°) pijcie ze mną kompot albo i Jim Bean. Dzielę się tym bo w sumie oprócz kariery IT jakoś z #rozowypasek nie bardzo mi się ostatnio układa a i kumple jakoś zawiedli. Tak bywa. Mimo wszystko nie hejtujcie bo robię na social dla większości kraju aby bąbelki miały 500+. Pozdrówki z #gniezno (nie, tutaj nie pracuję ale koczuję - praca zdalna).
  • 7
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mimo wszystko nie hejtujcie bo robię na social dla większości kraju aby bąbelki miały 500+.


@thepjoter: ehh miałem gratulować ale niestety znów te głupoty żeby się dowartościować ()

Nie, nie robisz na socjal dla większości kraju - Polska na socjal wydaje ~20% PKB w czym są wliczone emerytury (blisko 10%). Ty jako B2B dodatkowo płacisz znacznie znacznie mniej niż osoba z podobnymi zarobkami na UOP