Wpis z mikrobloga

@Ekspert_od_niczego kiedy jakiś hetero pisał, że jest hetero i będzie reprezentować swój kraj na olimpiadzie? XD Skoro było tyle przykładów to pokaż kilka.

Jakby ją dziewczyna pocałowała przed kamerą ze szczęścia lub dodała sobie z nią zdjęcie na Fb czy tweetera nie było by w tym nic dziwnego i nadzwyczajnego. Ba! fajnie, że dwóch ludzi się kocha super. #!$%@? jest pisanie o swojej seksualność zamiast w naturalny sposób poprostu funkcjonować.
  • Odpowiedz
@Ekspert_od_niczego Nie zrozumiałeś wgl. mojej wypowiedzi, albo nie chciałeś zrozumieć. Napisałem "Kiedy jakiś hetero PISAŁ że jest hetero i będzie reprezentować swój kraj? " a na końcu dodałem "#!$%@? jest PISANIE o swojej seksualność zamiast w naturalny sposób funkcjonować".

Wstawić taki post jak pani Jolanta to jak stanąć na stół podczas imprezy, przerwać karaoke i powiedzieć wszystkim przez mikrofon, że jest się homo lub hetero - serio kogo to obchodzi. Takimi
  • Odpowiedz
@Kozajsza: ale to jest slabe. Z jednej strony lewactwo mowi ze oni moga robic co chca a z drugiej #!$%@? sie do Radwanskiej bo zdaniem lewactwa jak wierzy w Boga to juz nie moze sobie zrobic rozbieranej sesji. #!$%@? hipokryci.
  • Odpowiedz
#!$%@? hipokryci.


@maczeta31: Ostro o Radwańskiej. Ale celnie. Katoliczka łamiąca szóste przykazanie bo pieniądz przysłonił jej oczy to coś co trzeba wytykać palcami. To nie lewacy, a katole ustalają sobie zasady według których ma każdy żyć, tylko nie oni bo wtedy to jest wyjątkowa sytuacja.

Jakby Radwańska była lewaczką i robiła sobie nagie sesje, to nikogo by to nie ruszało, jej ciało, jej sprawa. Ale jak deklaruje wszem i wobec
  • Odpowiedz
@Kozajsza: a co cie to obchodzi hipokryto co robi a w co wierzy inna osoba? Moge sobie chodzic do kosciola i jednocześnie nie przestrzegac zasad o ktorych mówi kościół a tobie #!$%@? do tego. Widze ze potrafisz myslec na zasadzie:
Katolik- wierzy w Boga i przestrzega zasad kosciola itp.
Lewak- moze robic co chce
Fajne masz pojęcie swiata takie nie za skomplikowane.
  • Odpowiedz
Katolik- wierzy w Boga i przestrzega zasad kosciola itp.


@maczeta31: Tak. Inaczej nie jest katolikiem. Tako rzecze pismo i prawo kanoniczne.

Moge sobie chodzic do kosciola i jednocześnie nie przestrzegac zasad o ktorych mówi kościół a tobie #!$%@? do
  • Odpowiedz
@Kozajsza: lol gdzie ty wyczytales ze ja jestem katolikiem? Widze problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Jak zwykle nie rozumiesz tego co napisałem. Dlaczego jesli ktos identyfikuje sie jako czlonek jak to napisales "katolickiej sekty" musi przestrzegac ich zasad? Bo co? Bo ty mu tak kazesz? Bo inaczej nie mozesz go zaszufladkowac wedlug wlasnych zasad bez ktorych nie mozesz zrozumiec swiata? Moze ktos chce trafic do piekla, #!$%@? cie to obchodzi?
  • Odpowiedz
@maczeta31: Jak ktoś pisze takie wierutne bzdury jak ty to nie da się odpisać inaczej niż XD

Jakby mi tu ktoś teraz wyskoczył i napisał że księżyc jest z sera a ziemia jest płaska, to też odpisałbym XD

Ale odpowiem ci na jedną
  • Odpowiedz
@Kozajsza: jakos ja sie nigdy z kościoła nie wypisywalem i nie spotkaly mnie zadne represje z tej organizacji w związku z tym że nie przestrzegam ich zasad. Ale spoko zyj w sobie tym urojonym swiecie, gdzie Twoim glownym wrogiem sa ludzie ktorzy Ci nic zlego nie zrobili ale widocznie potrzebujesz miec na co zwalic swoje zyciowe porażki.
  • Odpowiedz
@czarnyzlybogdan: tak jak myślałem, ponownie zero argumentu, zero czegokolwiek, odezwał się ekspert z własnego mniemania, który nie potrafi nawet jednej konkretnej rzeczy wymienić, największe wysrywy na chłopski rozum to ty tutaj serwujesz wiec skończ i przestań się już ośmieszać, masz rację, uciekaj szybciutko, bo jedyne co potrafisz to manipulować byle nie odpowiedzieć i ad personam parę zarzuć, taki obraz twój
  • Odpowiedz