Wpis z mikrobloga

Czy pozwolilibyście zostać na noc chłopakowi swojej 19 letniej córki? (Załóżmy, że jest z nim rok + dziewicą)

Czy musieliby spać osobno czy mogliby razem a wy byście czuwali?
#pytanie #zwiazki #seks
źródło: comment_1628053836GEHfZiKXT0NHdPVDdSXEaW.jpg

Waszym zdaniem

  • Pozwoliłbym ale bym czuwał 46.0% (1649)
  • Pozwoliłbym w osobnych 28.4% (1016)
  • Nie pozwoliłbym 25.6% (916)

Oddanych głosów: 3581

  • 202
@jmuhha: mój ojciec, przed pierwszym wspólnym wyjazdem z, wtedy jeszcze, dziewczyną (wtedy jeszcze, bo teraz już żoną ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), gdy ja miałem 18 lat, ona 17, tylko zapytał czy mam gumki ( ͡ ͜ʖ ͡)

I w zasadzie, jak mój syn przyjdzie do mnie oznajmić mi, że gdzieś jedzie z dziewczyną, to zadam mu to samo pytanie. Chyba, że
Czy musieliby spać osobno czy mogliby razem a wy byście czuwali?


@jmuhha: Wolisz, żeby się grzmocili po krzakach czy w samochodzie?
Co Ty myslisz, że nie pozwalając im spać w jednym łózku nagle stwarzasz granicę nie do przejścia dla napalonych 19sto latków?
@jmuhha: Nie idzie dobrze odpowiedzieć na twoje pytanie, powinien być punkt - mam #!$%@? co robi moja dorosła córka ze swoim chłopakiem. Daj jej żyć swoim życiem, bo zrobisz jej krzywdę. Po za tym w tym wieku, to zatrzymałaś się na spacerze w lesie na 10 minut i było po wszystkim, przypomnij sobie jak byłaś młoda, jedynie, że jesteś jakaś ultra świętojebliwa to na tą chorobę Ci nic nie pomoże, ale
@jmuhha: pozwoliłbym, dla zasady kładąc ich w osobnych łóżkach i nie wnikając co się dalej dzieje. To dwoje dorosłych ludzi, a nie 15latki na obozie.
No i przede wszystkim - nie wnikałbym, czy 19latka jest dziewicą, czy nie jest. Chyba, że sama przyjdzie na ten temat z jakichś powodów porozmawiać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha:

1. Ma 19 lat
2. Jest dziewicą
3. Jest z tym samym chłopakiem od roku

Możesz wybrać maksymalnie dwie opcje ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)