Wpis z mikrobloga

"Liczbę sztuk prezerwatyw przygotowanych na igrzyska dla wszystkich uczestników zaczęto liczyć w 1988 roku, od igrzysk w Seulu, gdzie wręczono je po raz pierwszy, by zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa HIV
-1988 r. Seul 8 500
-1992 r. Barcelona 90 000
-1996 r. Atlanta 15 000
-2000 r. Sydney 70 000 + 20 000
-2004 r. Ateny 130 000
-2008 r. Pekin brak danych
-2012 r. Londyn 150 000
-2016 r. Rio 450 000
17 dni. 10 500 sportowców. 33 stadiony. 450 000 prezerwatyw. To daje rekordowe 42 kondomy na głowę. Już igrzyska w Londynie nazwane zostały "najbardziej sprośnymi w historii", a przecież rozdano tam trzy razy mniej podobnych zabezpieczeń. Na rekord spory wpływ ma fakt, że po raz pierwszy dystrybuowane będą także wersje kobiece. W sumie, 350 000 prezerwatyw dla panów, 100 000 dla pań oraz 175 000 sztuk lubrykantu."
#przegryw ##!$%@? #olimpiada #ciekawostki #seks #zwiazki #blackpill
Niski_Manlet - "Liczbę sztuk prezerwatyw przygotowanych na igrzyska dla wszystkich uc...

źródło: comment_1628012895HBWxflwVPzIDxMBTo2e6xw.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet: " Seks w wiosce olimpijskiej jest wszędzie. Przy tak wyjątkowej okazji ludzie chcą po prostu mieć jak najciekawsze wspomnienia, czy to seksualne, czy z areny zmagań sportowych. W Pekinie widziałam ludzi uprawiających seks na trawie, pomiędzy budynkami, po prostu wszędzie" – Hope Solo amerykańska bramkarka.


@Ignite: Ale to jest abstrakcja dla mnie, że ludzie od tak mogą mieć ruchanie a potem tacy ludzie jeszcze porad udzielają jakie to proste
  • Odpowiedz
@Maceto: Ja za niczyje potrafię. Nigdy nie płaciłem za seks i nie zapłacę. Wystarczy mi to, jak wyglądam i jakie mam podejście do kobiet. Nie narzekam na zainteresowanie kobietami. Nie mierz innych swoją miarą chłopcze
  • Odpowiedz
  • 0
@Mukkadun wiesz, jak pracujesz to masz pieniądze dzięki ludziom nabywające produkty(zależy gdzie pracujesz) więc sportowcy mają pieniądze dzięki sponsorom i to też ich zarobione pieniądze a nie czyjeś więc argument z dupy
Ruchają się za swoje a nie twoje
  • Odpowiedz
@Maceto: Gdzie znajdę cennik biletów, jakie sportowcy muszą zapłacić, by przylecieć do Tokio, jakie są ceny mieszkań w wioskach, wyżywienie, ceny strojów, w których ćwiczą, uprawiają swoje dyscypliny na igrzyskach, stroje reprezentatywne na otwarciu, ceny prezerwatyw (a nie to juz w głównym wątku wiemy, że są darmowe). No tak, moje argumenty są z dupy. Sportowcy dzięki sponsorom mogli wyjechać na igrzyska. Ciekawe jakich sponsorów mieli Ci z małych wysepek ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
państwo to też sponsor


@Maceto: xD

A bez podatków państwa by nie potrafiły funkcjonować


@Maceto: xDDDD sam siebie zaorałeś. Już wiesz, skąd moje oburzenie, że ruchają się za nasze? Dziękuję za dyskusję. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
nie idzie to prosto z budżetu państwa a ze spółek które produkują kapitał


@Maceto: No chyba, ze są nierentowne, co z resztą nieraz tak bywało i wtedy łata się z budżetu... Wciąż uważam, że jest to zwierzęce zachowanie ruchać się, bo się wyjechało z własnego kraju. Zero godności, zero odruchów reprezentatywnych. Chociaż i tak Polki niechlubnie zarobiły na opinię najbardziej puszczających się kobiet na świecie
  • Odpowiedz
a co za różnica czy w kraju czy poza

Nie każdy żyje twoja moralnością

Jak to napisałeś, nie mierzy innych swoją miarą chłopcze


@Maceto: xDDDDDDD wysłaliśmy tam ich, by zdobywali medale, a nie się puszczali. Wyobraź sobie, ze część na 100% sportowców pojechała tylko by sobie poruchać i mieć #!$%@? w jakiekolwiek konkurencje. Np bierzesz udział w zawodach, w których jest Włodarczyk i 2 inne wielokrotne medalistki, albo Phellps i inni
  • Odpowiedz