Wpis z mikrobloga

Dajcie p0lakowi wygodny sposób odbioru przesyłek. p0lak #!$%@? karton pod paczkomat. Jednak p0lak jest oprócz smieciarza też debilem, i nie zerwie nawet swoich danych kontakowych z kartonu.
Jakieś pomysły jak mu przypomnieć że nie powinno się smiecić? Myślałem o mailu z załączeniem tego zdjęcia, ale może Mirko cos podpowie lepszego.
#inpost #pytanie #patologiazmiasta #niewiemjaktootagowac
Pobierz
źródło: comment_1628007575GNLsww4vIogf1bGfAePHt0.jpg
  • 139
@SpalaczBenzyny: To chyba oczywiste, że musiałyby być jakieś oficjalne dokumenty. W tym wypadku masz list przewozowy oryginalnie naklejony na paczkę, a nie wypisaną kartkę z zeszytu.
@RozkalibrowanaTurbopompa: Takie maile to on sobie wzruszy ramionami tylko. Było wysłać anonima z TOR z w/w zdjęciem i fotą jego chaty + komentarz "Słuchaj szmaciarzu WIEM GDZIE MIESZKASZ jak drugi raz zobacze jakiś karton przy paczkomacie(nawet nie twój) to kurva możesz śmiało szukać miejsca pod mostem bo twoja chata będzie palona. Kurvo brudasie yebany. Pozdrawiam Jurek Killer"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bartex16: kiedyś odbierałem paczkę jadąc z pracy rowerem. Mały przedmiot ale jebutny karton i kupa papieru w środku. Nie miałem jak tego zabrać więc musiałem otworzyć. Karton i papier 100m musiałem nieść żeby do kosza wrzucić.
Więc bywają takie sytuacje
@RozkalibrowanaTurbopompa: ale to właśnie jest realny problem polskich miast - brak koszy na śmieci. Kiedyś na 50 metrach chodnika były co najmniej 2 kosze. A teraz jeden wielki #!$%@?, na całych osiedlach 50k mieszkańców potrafi nie być ani #!$%@? jednego publicznego kosza na śmieci.

Nie każdy jeździ autem i często nie potrafi przewidzieć, że paczka nie będzie wielkości przedmiotu 20x30 cm, tylko będzie czymś dla bezpieczeństwa owinięta i po prostu nie
ale to właśnie jest realny problem polskich miast - brak koszy na śmieci. Kiedyś na 50 metrach chodnika były co najmniej 2 kosze. A teraz jeden wielki #!$%@?, na całych osiedlach 50k mieszkańców potrafi nie być ani #!$%@? jednego publicznego kosza na śmieci.


@sing: W Tokio nie ma miejskich koszy na śmieci i jakoś nie toną w śmieciach.