Wpis z mikrobloga

@Reepo: Szurom nie chodzi o dzieci (bo niby czemu), nie chodzi im tez o naukę (bo się przecież na niej nie znają), chodzi po prostu o wieczne bycie na "nie." Szur nie posiada rzetelnej wiedzy i na niczym się nie zna; nad niczym tez nie panuje i niczego nie kontroluje - żyje bo żyje, gnany wiatrem od baru do widlaka na magazynie, ale pozbawiony jest możliwości sprawczych.
Więc w momencie takim
Naukowcy robią badanie szczepień - szury: JAK ONI MOGĄ BADAĆ SZCZEPIONKI, PRZECIEŻ TO TESTOWANIE NA LUDZIACH!


@Reepo: ale przecież aktualnie są w trakcie testowania, na grupie ochotników. Inni czekają na te wyniki. Chętnie się zaszczepię SZCZEPIONKĄ, a nie jakimś preparatem o nie do końca określonym działaniu.
@Reepo: W ogóle to antyszczepy twierdzą, że walczą o to, żeby mieć wybór czy chce się szczepić, a potem niszczą punkty, w których można się DOBROWOLNIE zaszczepić. Najgorsze jest to, że to zupełnie taka sama patologia jak muzułmańscy terorryści wybuchający w zatłoczonych miejscach, czy chrześcijańscy terroryści wysadzający kliniki aborcyjne, a tu nikt z nimi nic nie robi. To się rozszerzy i mam tylko nadzieję, że to już będzie powód w jakimś
@Reepo: @GruncleStan: @slapdash: Powiedzcie mi, jaki jest sens zmuszać wszystkich poniżej 50r życia do szczepień jeśli tego nie chcą? A zaszczepieni nadal mogą się zarażać i roznosić chorobę, jaki to więc ma sens? Bo wszystko fajnie, szur szur, ale jakoś nie mogę znaleźć odpowiedzi na parę pytań, wszędzie tylko drwiny.
Powiedzcie mi, jaki jest sens zmuszać wszystkic


@Nupharizar: nie należy nikogo zmuszać. To powinna być świadoma decyzja każdego, najlepiej po skonsultowaniu się z lekarzem. Rzeczywistość jednak inna. Ludzie nie szczepią się bo posłuchali księdza, sochy czy innych antyszczepów, sąsiada, fake z facebooka, fake z wykopu. Antyszczepionkowa dezinforamcja wygrywa, bo wygenerować antyszczepionkową propagandę jest niezwykle łatwo, ale walka z nią jest czasochłonna i trudna.

A zaszczepieni nadal mogą się zarażać i roznosić
@GruncleStan: jak pisałem w innym komentarzu, to nie jest manupulacja. Wg najnowszych danych zaszczepieni zarażają tak samo. Nie zaczynasz powoli uważać, że to jakaś paranoja? Śmiertelność wirusa + szczepionki za grubą kasę + rządy, które mają na ogół wszystko w dupie (bezdomnych, głodnych, biednych, sieroty, wszystkich) nagle zaczynają się o każdego tak bardzo troszczyć, że aż zmuszają go do szczepień. Naprawdę, możesz powiedzieć, że to dla Ciebie normalne? Nie widzisz tutaj
@slapdash: W tym może być dużo prawdy. Ba, nawet sam bardzo długo miałem taką opinię o szurach. Natomiast z czasem wydaje mi się, że tutaj większe znaczenie ma czynnik paranoiczny. Innymi słowy, większość osób z tych grup działa pod wpływem lekkich (i mało szkodliwych zazwyczaj) zaburzeń paranoicznych.

Dobrym dowodem na to jest moim zdaniem, że szury rzadko ograniczają się tylko do samego kwestionowania rzeczywistości lub nauki i kreowania rzeczywistości "na nie".
@GruncleStan: chodziło im o to co niedawno powiedział Fauci:

“I think the implications [of the data] are that people who are vaccinated, even when they’re asymptomatic, can transmit the virus, which is the scientific foundation of why this recommendation is being made,” Anthony S. Fauci, President Biden’s chief medical adviser, said in an interview with The Washington Post.

But Fauci noted there is not yet clinical data on what the high
@Nupharizar: słuchaj antyszczepku. 50% ludzi w grupie silnego ryzyka w Polsce się nie zaszczepiło. Winę za to ponoszą antyszczepionkowcy tacy jak ty, którzy sieją takie wysrywy o spiskach i innych gównach. Jeszcze do tego wybieracie sobie jakieś parę zdań z badań pod tezę i śmiecie twierdzić, że na pewno macie racje. Prawda jest taka, że jesteście szkodnikami.
@GruncleStan: dobre, nie słyszałem jeszcze. Szkoda, że się obsrałeś ze złości. Nie jestem antyszczepkiem, szukam tylko odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, słuchasz mediów jak wyroczni, ale kiedy ja przytaczam media to jestem szurem. Jak będziemy #!$%@?ć gruz to pewnie wtedy uznasz, że może nie warto było zamykać wszystkiego na x lat.