Wpis z mikrobloga

Dziś zobaczyłem dopiero film z balkonu, gość przejechał typiarę miał na szybie gościa któremu ledwo co udało się uciec, zatrzymał się, ludzie podbiegali do autobusu, a gość ruszył i jeszcze prawdopodobnie na filmie słychać krzyki dziewczyny, która żyła do momentu aż gość przejechał przez skrzyżowanie- przerażające ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#katowice
  • 12
@Tomo_BiF: też miałem takie wrażenie, ale krzyki są do momentu aż gość znowu rusza po zatrzymaniu, słychać jakby po czymś przyjechał i już nikt nie krzyczy.
@AntyBohater: właśnie nie wiem, ale ewidentnie słychać krzyki kobiety, na początku myślałem, że ktoś drze morde goniąc za autobusem, ale dziwne, że te krzyki kończą się gdy kierowca rusza, a są dość przerażające jak tak kilka razy posłuchałem.
@MrXXX: skoro gość przejechał człowieka
@Nikic21: inaczej jest wyjść i typa zatrzymać, a nie kopami #!$%@?ć w drzwi. zobacz, że po wciągnięciu Basi typ zwalnia prawie do zera, a tamci #!$%@?ą mu w drzwi, wyzywają go, zamiast łagodzić sytuację, sam kierowca przyznał, że #!$%@?ł na zajezdnię bo tam czuł się bezpiecznie (była ochrona)
@jimlahey: szczerze to mam taką nadzieję bo śmierć okropna, być mielonym pod autobusem i wszystko czuć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@MrXXX: Gdyby to był np. kierowca osobówki to też by chcieli dostać się do środka by obezwładnić kierowce i zatrzymać pojazd. Skąd oni mieli wiedzieć, że ten kierowca jest normalny, a nie jakiś psychol który rozjeżdża ludzi? Skoro kilka sekund wcześniej rozjechał dziewczynę to nie dziwię
@56632: przed tym jak ją przejechał to typ szarpnął drzwiami i to pewnie dlatego, że chwilę wcześniej potracił inną babke. Nic go nie tłumaczy, że czuł się zagrożony. Tam ktoś z tych ludzi musiał by do niego strzelać z broni palnej by mógł usprawiedliwić to co zrobił.