Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam romans. Jestem singielką, on zostawił dla mnie partnerkę i dziecko. Wiem, że takie związki są piętnowane, ale w życiu nie zawsze wszystko jest czarno-białe. W przeszłości sama mocno krytykowałam romanse. Dopóki mnie to nie spotkało. Zakochałam się bez pamięci, on jest nieśmiały, sympatyczny, spokojny ma przepiękne egzotyczne oczy w kolorze nieba, blond włosy, szczupłe ciało. Jego była partnerka jest gruba i zaniedbana, wiecznie ma tłuste włosy, ponadto krzyczy bez powodu. Ludzie nas nienawidzą. Mnie za to, że "rozbiłam" związek, a jego za bycie powierzchownym i "porzucenie" partnerki dla ładniejszej. Z dzieckiem ma stały kontakt i nie zamierza być tatusiem z doskoku. Kocham go, dbam o siebie. Jesteśmy tylko ludźmi, co w tym dziwnego, że mężczyzna zainteresował się ładniejszą, zgrabniejszą, zadbaną? Czy naprawdę chcielibyście współżyć z otyłą kobietą, w dodatku z nieumytymi włosami i traktującą was jak śmiecia, intruza, stale wszczynającą awantury? Zero szacunku, miłości, troski, zero zdrowego jedzenia, obiady bezwartościowe z paczki. Jednak to ona jest pokrzywdzona, porzucona. Traktuję mojego chłopaka z szacunkiem i czułością, bardzo go kocham. On również jest troskliwy wobec mnie. Tworzymy szczęśliwą parę, bez niepotrzebnych spięć i kłótni. Chcemy być szczęśliwi. Społeczeństwo nie rozumie naszego związku i stale wysł#!$%@? komentarze na swój temat.
#zwazki #zalesie #uczucia #logikarozowychpaskow #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #milosc #romans

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6108523020af24000ca1b90f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: Gorzej, jeśli ona też kiedyś była taka, jak Ty, tylko typ ją zniszczył psychicznie i się doprowadziła do takiego stanu ( ͡° ͜ʖ ͡°) To nie jest tak, że zajebisty typ decyduje się na dziecko z nieatrakcyjną grubaską.

Tu się miej na baczności, czy to nie jest lovebombing teraz i typ zgrywa przed Tobą najlepszego na świecie, żeby Cię zdobyć, a później powtórzyć schemat. Są rzeczy,