Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@m_ney: Opisałeś moje dzieciństwo. Raz mając 11-12 lat tata wysłał mnie, żebym orał pole- jakieś 9 ha. Pojechałem ciągnikiem na to pole Tak sobie powoli orałem, orałem, orałem i #!$%@? zasnąłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)... Obudziłem się w połowie drogi asfaltowej []
@Krzyzowiec: a prawacy nigdy jej nie widzą. Nie widzą dzieci gwalconych przez księży, nie widzą 15 samobójstw dziennie, nie widzą jednych z najbardziej niebezpiecznych dróg w europie, nie widzą alkoholizmu i przemocy w rodzinie.

Jak bardzo próbujesz czegos nie dostrzeć to jak masz to naprawić? Bo w to, że od odwracania głowy sytuacja się polepsza chyba nawet najgłupszy prawak nie wierzy
no i zajebiście - robisz dla siebie, twoja praca ma bardzo realny wymiar (np. naprawiony płot daje dużo satysfakcji - w przeciwieństwie do 127 tabelki w excelu) a co najlepsze - jesteś ty kontra materia bez debili menadżerów, kierowników i innych cymbałów, nie musisz napisać 79 maili bo każdy chce zrobić spychologię i boi się odpowiedzialnośći

a najlepsze jak sobie wieczorkiem po takiej pracy siadasz z rodziną i jedzie posiłek złożony z
woja praca ma bardzo realny wymiar (np. naprawiony płot daje dużo satysfakcji - w przeciwieństwie do 127 tabelki w excelu) a co najlepsze - jesteś ty kontra materia bez debili menadżerów, kierowników i innych cymbałów, nie musisz napisać 79 maili bo każdy chce zrobić spychologię i boi się odpowiedzialnośći


@m_ney: ach więc to tak ludzie wyobrażają sobie pracę w korpo XD