Wpis z mikrobloga

W dzieciństwie o mało co nie trafiłem przez to gówno do psychiatryka


@kalamok_blanko: i zastanów się czy nie powinieneś.. skończyłeś na wykopie napierdzielając na Twoją Bogu ducha winną rodzinę..
  • Odpowiedz
@kalamok_blanko: chyba nigdy na wsi nie byles. Masz to samo co w miescie, prace 9-17, z opcja wypicia filizanki kawy na SWOIM podworku, w SWOJEJ altance, w oddali slyszysz jak inny sasiad kosi trawe, ale nie przeszkadza Ci to, w koncu masz przestrzen, on jest daleko. Powietrze jest swieze, jako ze to wies, to jeden samochod na 10 minut przejezdza obok Twojego domu. Chillujesz sobie przy kakuterku te 8 godzin z
  • Odpowiedz
no i zajebiście - robisz dla siebie, twoja praca ma bardzo realny wymiar (np. naprawiony płot daje dużo satysfakcji - w przeciwieństwie do 127 tabelki w excelu) a co najlepsze - jesteś ty kontra materia bez debili menadżerów, kierowników i innych cymbałów, nie musisz napisać 79 maili bo każdy chce zrobić spychologię i boi się odpowiedzialnośći

a najlepsze jak sobie wieczorkiem po takiej pracy siadasz z rodziną i jedzie posiłek złożony z
  • Odpowiedz
no i zajebiście - robisz dla siebie, twoja praca ma bardzo realny wymiar (np. naprawiony płot daje dużo satysfakcji - w przeciwieństwie do 127 tabelki w excelu) a co najlepsze - jesteś ty kontra materia bez debili menadżerów, kierowników i innych cymbałów, nie musisz napisać 79 maili bo każdy chce zrobić spychologię i boi się odpowiedzialnośći

a najlepsze jak sobie wieczorkiem po takiej pracy siadasz z rodziną i jedzie posiłek złożony z
  • Odpowiedz
jesteś ty kontra materia bez debili menadżerów, kierowników i innych cymbałów, nie musisz napisać 79 maili bo każdy chce zrobić spychologię i boi się odpowiedzialnośći


@m_ney: #!$%@? jak to dobrze mieć tak jak ja - pracować w 4 różnych firmach i w każdej mieć kierownika który jest dla mnie człowiekiem od maili i problemów. On jest od rozmawiania i załatwiania, ja jestem od pracowania.
  • Odpowiedz
@kalamok_blanko: to że jesteś porażką wychowawczą i nie potrafisz uszanować zdania rodziny trzymając się swojego to niestety po części jej wina, ale mimo wszystko głównie Twoja.


@sorek: jakie Ty sorek pierdoły wypisujesz to ręce opadają.
  • Odpowiedz
@m_ney: 23 lata mieszkałem na wsi gdzie rodzice zajmowali się rolnictwem. Tak, brakuje mi swoich potraw ale nigdy więcej nie chciałbym znowu pracować na gospodarstwie. Mówisz że rolnictwo robi się dla pieniędzy tylko nie wspomniałeś, że pieniądze nie są zbyt wielkie a jak rozszerzysz gospodarstwo, to automatycznie masz tyle samo razy więcej obowiązków. Ja przez 20 lat nigdy nie byłem na żadnych wakacjach, nie mogłem wyjechać na dłużej niż 4 dni
  • Odpowiedz
(np. naprawiony płot daje dużo satysfakcji - w przeciwieństwie do 127 tabelki w excelu


@m_ney: Poruszyłeś ważny temat- stworzenie czegoś daje zwłaszcza facetom dużo satysfakcji, a praca nad zwłaszcza tabelkami w excelu w korpo bez wymiernego celu i produktu zabija krok po kroku, a ilość chorób psychicznych i wypalenia zawodowego się zwiększa.
  • Odpowiedz
a praca nad zwłaszcza tabelkami w excelu w korpo bez wymiernego celu i produktu zabija krok po kroku


@djtartini1: bo ludzie traktują to robienie tabelek jak najważniejszą rzecz na świecie. jak ktoś jest średnio intelignetny, to zrobi te tabelki szybko, będzie udawał, że jest zajęty, a naprawdę będzie w tym czasie robił coś ciekawszego (szczegolnie w czasie home office to jest łatwe).

pracując w gównokorpo trzeba mieć #!$%@? w 110% i
  • Odpowiedz
@Shatter: No i co w tym złego? Skoro wszystko było dopilnowane to jaki problem, że od czasu do czasu podszedł do kompa? Sam mam pracę zadaniową z nienormowanym czasem pracy i co z tego? I co to ma wspólnego z korposzczurami? Serio myślisz, że tylko w korpo ma się zadaniowy czas pracy? xDD
  • Odpowiedz