Wpis z mikrobloga

@teperkov: @kalamok_blanko: pięknie to napisałeś @m_ney.

Do tego dodałbym jeszcze genialną atmosferę, żarty z rodziną i znajomymi pomagającym w gospodarstwach po sąsiedzku. Obcowanie z naturą i to że jesteś całkowicie wolny i niezależny. Może przyjść wojna i póki nie zabiorą Ci Twojego cielaka to masz się z czego utrzymać i jak żyć.
@sorek: > genialną atmosferę, żarty z rodziną

@sorek: Zwłaszcza w niedzielę, jak mama jest obrażona, bo masz ciekawsze rzeczy do roboty niż gadanie z niewidzialnym dziadkiem latającym na chmurce w przebraniu gołębia xD
Zwłaszcza w niedzielę, jak mama jest obrażona, bo masz ciekawsze rzeczy do roboty niż gadanie z niewidzialnym dziadkiem latającym na chmurce w przebraniu gołębia xD


@kalamok_blanko: to że jesteś porażką wychowawczą i nie potrafisz uszanować zdania rodziny trzymając się swojego to niestety po części jej wina, ale mimo wszystko głównie Twoja.

Widzę kolego że masz spory problem w kontaktach z rodziną, polecam dialog i próbę naprawy. Pochodzę z dość mocno katolickiej
@m_ney: wiele lat spędziłem na tradycyjnej, niepatologocznej wsi na weekendy i na wakacjach. Ogólnie było fajnie, ale ten kult zasuwania mnie dobijał. Tęsknię za tymi czasami i ludźmi, ale ani troszeczkę nie tęsknię za tą pracą. Wiecznie coś do zrobienia, bez normalnego czasu pracy albo weekendów. Żniwa może i pachniały niesamowicie, ale jakoś mi ich w życiu nie brakuje, wręcz czuje nieopisaną radość, odkąd w nich nie uczestniczę.
to że jesteś porażką wychowawczą i nie potrafisz uszanować zdania rodziny trzymając się swojego to niestety po części jej wina, ale mimo wszystko głównie Twoja.

Widzę kolego że masz spory problem w kontaktach z rodziną, polecam dialog i próbę naprawy. Pochodzę z dość mocno katolickiej rodziny i przez pół swojego życia byłem ateistą więc wiem co mówie - naucz się szanować ich, to oni zaczną szanować Ciebie.


@sorek: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ja mam
Ja mam to w piździe, że oni chcą sobie chodzić do kościoła, tylko niech mi nie zawracają dupy swoimi gusłami. To nie ja nie potrafię uszanować ich zdania, tylko oni nie potrafią uszanować mojego


@kalamok_blanko: widać po tym jak piszesz i nazywasz ich krwawicę życia, w to co wierzą i to z jakimi zasadami przeszli przez życie i ciężkie czasy byś Ty teraz na tym świecie miał łatwo w życiu, "gusłami"