Wpis z mikrobloga

Matka chłopu nie daje w kwestii znienawidzonego przez nią mojego samochodu. Dowiedziała sie, że mam 14k oszczędności( efekt kołchozu) i kolejne 4k w złocie oraz, że kuzyn sprzedaje swojego opla astre h gtc, to znowu sie zaczęło. A jak sie dowiedziała, że chce to wydać na laserową korekte wzroku gdzieś w październiku( szacowany koszt 10k), to zaczęła tyrade, że zbędny wydatek, że fanaberia, że po co, że już kontakty zamiast okularów to i tak udziwnienie i przesada itd. Ehh...
#przegryw
  • 27
@77023: A wg niej na co powinieneś przeznaczyć swoje pieniądze? Co według niej nie będzie zbędnym wydatkiem? Albo ma jakiś plan albo to ekstremalny mentalny przypadek którego celem jest wpojenie ci ze masz te pieniądze trzymać na … niewiadomo na co ale za nic nie możesz ich wydawać i najlepiej jakbyś cały czas do tej niewydawanej kupki dokładał kolejne.
@atelerix: chodzi o to co dzieje się po 40. Wtedy zaczyna się prezbiopia. Ja jestem krótkowzroczny, co po 40 może się przydać do czytania. Gdybym teraz zrobił zabieg to bym się pozbawił tej "zalety". Nie wiem jaką miałaś wadę, może miałaś inny przypadek.

Poza tym sam sposób zabiegu i ewentualne konsekwencje mnie przerażają. Ta klapka się nigdy w pełni nie goi, #!$%@? to
@KorwinizacjaPrzelyku ja mialam lasek wiec zadnej klapki, tylko caly nablonek na nowo musial odrosnac. Mialam -2.25D. a po ok 50 u mnie w rodzinie zawsze pojawia sie problem z widzeniem z bliska, coz wole zalozyc kiedys okulary do czytania niz tak jak moja co 2 lata wymieniac progresywne szkla za gruba kase..