Wpis z mikrobloga

Nigdy nie przestanie zaskakiwać nasza "obiektywna" moderacja, gdzie potrafili dać bana, gdy ktoś dodał znalezisko ze słowem "Murzyn", ale gdy ktoś pisze o eksterminacji wierzących, to wtedy koledzy Białka z dumą mówią, że takie słowa są zgodne z regulaminem wykopu xD

Ciekawe, czy gdyby zamiast "wierzących" dać czarni/geje/żydzi moderacja także by twierdziła, że można popierać ich mordowanie? Oczywiście pytanie retoryczne.

#bekazlewactwa #lewackalogika #moderacja #moderacjacontent
Pobierz Roger_Casement - Nigdy nie przestanie zaskakiwać nasza "obiektywna" moderacja, gdzie ...
źródło: comment_1627906809XdxKVf9OifdcOc6WBOKTqi.jpg
  • 12
@Roger_Casement: oho, prawak chciałby zakazać posiadania opinii. Póki nie nawołuje do eksterminacji, tylko ma taką opinię - cóż. Każdy ma swoją dupę i swoją opinię ¯\_(ツ)_/¯

Ale jak ktoś pisze o leczeniu homoseksualizmu elektrowstrząsami to już hehe okej jest? xD
@niochland: Pokaż mi, gdzie takie coś napisałem, bo na razie masz urojenia lewakoidalne...

Dzisiaj rozmawiałem z neuropkiem, który jest oburzony, bo przypomniałem mu, że ludzie z AK nie prześladowali gejów i nie wprowadzali aborcji, a robiła to najbardziej lewicowa władza w dziejach Polski, to kolega z tagu #neuropa się oburzył xD Zgaduję, że Ty sam pod tym byś się nie podpisał, bo mordowanie dzieci jest ważniejsze, niż brak represjonowania gejów...

Póki
Póki nie nawołuje do eksterminacji


@niochland: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

jakiś debil nawołuje do zamordowania miliardów ludzi ze względu na ich wiarę

HURR DURR #!$%@? PRAWAGI CHCDZOM ZABRAĆ WOLNOŚĆ SŁOMWA

Typie, co jest #!$%@? z Tobą nie tak, czytać nie umiesz czy to po prostu lewacki nawyk, żeby kierować się logiką "to nie moja ręka" nawet w kompletnie oczywistej sytuacji?