Wpis z mikrobloga

Jest! Jest, mamy to! Jest nowa zmiana narracji! Uwaga!

Poprzednia narracja: wszyscy muszą się zaszczepić, żeby wirus nie mutował
Nowa narracja: samo zaszczepienie nie wystarczy, by powstrzymać mutowanie wirusa

https://www.wykop.pl/link/6212791/cnn-szczepionki-nie-powstrzymaja-rozwoju-nowych-wariantow-koronawirusa/

Przypominam poprzednie:

-Pandemia się skończy po wynalezieniu szczepionki
-Pandemia skończy się, gdy odpowiednio dużo osób się zaszczepi
-Pandemia skończy się, gdy odpowiednio dużo osób zaszczepi się dwa razy
-Dwa razy też nie wystarczą, trzeba się szczepić regularnie

-Szczepionka nie ma absolutnie żadnych skutków ubocznych
-Szczepionka może i ma jakieś skutki uboczne, ale wciąż plusów jest więcej niż minusów

-Szczepionka zmniejsza transmisję wirusa
-Szczepionka nie zmniejsza transmisji, tylko łagodzi przebieg choroby i zmniejsza śmiertelność

#koronawirus #covid19 #heheszki
  • 22
@Hedage: @wojna: pytanko do braci foliarzy, z takiej czystej ciekawości: Kiedy już zostanie wprowadzony obowiązek szczepienia na COVID (co jest przecież tylko kwestią czasu - szczepionki okazały się być lepsze i bardziej bezpieczne niż się spodziewano), to co wy wtedy zrobicie?
@Hedage: ale czytałeś ten artykuł? Np. ten fragment, gdzie napisali, że im więcej zaszczepionych, tym mniejsza szansa na mutacje? Co w tym artykule jest zaskakującego? Przecież to wiedza nabyta przez ludzkość na długo przed covidem
-Pandemia skończy się, gdy odpowiednio dużo osób się zaszczepi

-Pandemia skończy się, gdy odpowiednio dużo osób zaszczepi się dwa razy


@Hedage: czekaj co, kiedy był tekst, że jedna dawka = się zaszczepi? XD

-Szczepionka nie ma absolutnie żadnych skutków ubocznych


@Hedage: źródło proszę tego wyrywu

-Szczepionka może i ma jakieś skutki uboczne, ale wciąż plusów jest więcej niż minusów


To prawda

-Szczepionka zmniejsza transmisję wirusa


I to też prawda
@Ogau: Najlepsze w tym wszystkim jest to, że najpierw szczepy śmieją się z antyszczepów, a potem szczepy mówią to samo co mówiły wcześniej antyszczepy, jakby to było coś oczywistego. Za każdym #!$%@? razem. xD
@Bover: Odbijam piłeczkę i pytanko do ciebie - jak przyjdzie do rządzenia jakaś lewacka partia i wprowadzi zakaz korzystania z kin czy restauracji dla tych, którzy nie mają tęczowej opaski na ramieniu, to co TY wtedy zrobisz?

Powiem ci co - będziesz płakać na wykopie "ojej zabierają mi wolność". ¯\_(ツ)_/¯

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Popierasz szczepienia, więc antyszczepów traktujesz jak wrogów, których najchętniej byś #!$%@?ł w kosmos, ale nie
@Hedage: Ale przecież to jest oczywiste od lat. Wirusy mutują i dokładnie to napisali w artykule. Zaszczepiony ma też mniejszą szansę na zarażenie i mniej wirusów w sobie, więc i mniejsza szansa, że któryś "organizm" wirusa zmutuje

Bełkot o maskach pomijam, bo ile one dają pokazuje ilość zarażonych w Polsce obecnie.
@Hedage: ale ja poważnie pytam: co zrobisz, kiedy będzie obowiązek szczepień wprowadzony?

Nie umiesz na proste pytanie odpowiedzieć? Przecież tyle sił poświęcasz, żeby szerzyć teorie i memy antyszczepiuonkowe. Nie wiesz co zrobisz, kiedy tak jak wszystkie inne ważne szczepionki, również i ta stanie się obowiązkowa?

PS. Nie wiem skąd zakładasz, żebym pałał jakąś nienawiścią. To absurd. Po prostu, co zresztą jest łatwe do zaobserwowania, foliarze, antyszczepionkowcy, czy wszystkie inne antynaukowe oszołomy
@Bover: Czemu tak ci zależy, żebym ja się zaszczepił? Przecież w twoim interesie powinno być, bym się nie szczepił i umarł na covida. Jednego głupiego antyszczepa mniej, więc o co chodzi? Co ty jesteś taki troskliwy?
@Bover: No, czekam, nie umiesz na proste pytanie odpowiedzieć? Przecież tak walczysz o te szczepionki i żeby każdy się zaszczepił, no to chyba masz jakąś odpowiedź gotową i na takie pytanie? Nie lepiej by było pozwolić antyszczepom sobie zdechnąć na tego covida? I macie problem z głowy, i inteligentniejsze społeczeństwo bez szurów, no same plusy.

Tylko coś te szury tak zdychają, zdychają, i wyzdychać nie mogą...
@Hedage: ale to ja zadałem pierwszy pytanie, krótko i treściwie. Proste pytanie.

Jak udzielisz odpowiedzi, to ja udzielę odpowiedzi na twoje pytanie :)
@Hedage: Dzięki! O to mi właśnie chodziło.

Teraz moja kolej - tylko na które mam odpowiedzieć? To co zadałeś najpierw (jakieś twoje projekcje o terrorze lesbijek), czy to z posta powyżej, sprzed paru chwil?