Wpis z mikrobloga

Odnośnie lekcji na dzisiejszym gniocie dotyczącej SEO/SEM/MARKETINGU udzielonej przez dyrektora działu marketingu łysego i Witka "co ma ludzi pod sobą, skoczył studia i pracował w Indonezji" XD sprawdzamy.
Wpisujemy w Google frazę: pizza Borey Peng Hout...i co??? I #!$%@?ów sto ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie ma twojej knajpy.
Ps. Ja oraz osoby z mojego otoczenia oraz większość użytkowników wyszukiwarek szukają na google i apkach jedzeniowych a nie na FB ¯\_(ツ)_/¯ i żaden Witek mi nie wmówi, że używanie na stronie fanpage 3 nazw knajpy jest dobre dla jej promocji. Ogarnij się @Bolanren ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym zadałeś pytanie Witkowi z tezą, którego tak bardzo nie lubisz.
#raportzpanstwasrodka
grubasulany - Odnośnie lekcji na dzisiejszym gniocie dotyczącej SEO/SEM/MARKETINGU ud...

źródło: comment_1627889903ZgiVF4Apn6inyYrSEP2Kjc.jpg

Pobierz
  • 44
@fajfik: zgadza się i dlatego we wpisie do którego on nawiązuje w filmie napisałem, że chodzi o google, a łysy jak to łysy zmanipulował Witka żeby było na jego, mój wpis poniżej:

@Bolanren: żarcia szuka się z reguły na google, a tam wpisując twoją nową frazę przekierowuje/wyszukuje inne pizzerie ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc chyba jednak się mylisz. Trochę kampanii AdWords już w życiu zrobiłem i
@grubas_ulany: tak z czystej ciekawości, przyjmijmy że ląduje na dzielni u prezesa.... jest #!$%@? poogoda, więc mam ochote aby dostarczyli mi piceryje na kwaterę, nie chce mi sie szlajać po ulicy jak homeless.... więc co robię, szukam ichniejszego odpowiednika serwisu pyszne.pl itp na google.... dobra mam, wyszło mi foodpanda.com.kh... no kurła super, wale w ichniejsza numer ulicy ;) i szukajkę 'pizza'.... https://www.foodpanda.com.kh/restaurants/new?lat=11.5150361&lng=104.7750259&vertical=restaurants&query=pizza i co? i nie ma poli! ale jest pizza
@eMinimi: dokładnie, oto właśnie mi chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) łysy nie zna się na tym i dobrze o tym wie. Najgorsze jest to że to ich wspólny biznes i nie powinien moim zdaniem tak sobie eksperymentować, dla Krzycha to ważny biznes. Łysy mógł tak robić z Polonią.
Długofalowo wprowadzenie nawet na FB nazwy Pola vel Polonia...bo tak ma napisane w opisie jest sporym błędem. No ale
@eMinimi: Bierzesz peperoni medium a dostajesz rozmiar jak u nas mała (u nas medium to 12" u nich to duża, medium u nich to 9" a u nas to mała). Dostajesz to pizzę na słodkim cieście, zamiast sera jest masa z oleju, spody mrożone na słodko z parówką z centrali. P.S. Jest pandemia i na Food Panda czeka się tydzień, jutro będzie u nas ich przedstawiciel. Co do reklamy to ja
@Bolanren: Spoko! Ale ja nie jestem smakoszem piccc... Pojawiam sie w randomowym miejscu na świecie, w randomowym mieście i ulicy i korzystam z tych narzędzi które w danym momencie mam dostępne. Jeżeli mi nie smakuje w danym lokalu to będe szukał w następnym... Więc poleciałem randomowo... Ja nie wiem gdzie jest pola pizza/polonia2.0 itp... to ty masz wyjść z ofertą do mnie! a nie, że ja mam szukac ciebie! to coś
@Bolanren twoje recenzję konkurencji to tak z przymrużeniem oka traktuję, nie będę oceniał która lepsza czy gorsza, bo to trzeba by mordą przeżuć i ocenić, może zrób ślepe porównanie, bierz tą sprzątaczkę albo nie wiem tego kierownika z budowy, zamów wyrób z pizza comp., 'krzyśkowa' i jakaś jeszcze, pizza może być nawet najtańsza ale kategoria ta sama... i niech ktoś oceni która lepsza i masz pomysł na kontent... tylko nie bierz to
@eMinimi: ciekawe jaką tym razem nazwę knajpy ustawi? Może jakaś 4tą? Z tego co pisał wyżej wynika, że czeka na przedstawiciela, no ale jak #!$%@? można tak długo się #!$%@?ć z tymi apkami, przecież mógł to zrobić już "miesiąc" temu. Zrobić na pierwszy dzień otwarcia dzień wszystkie rodzaje pizzy, porobić zdjęcia, zaprosić znajomych i ich tech obfotografować i byłoby po sprawie. Tak się robi w każdej knajpie. Menu pokazowe przed otwarciem,
@grubas_ulany: Mnie to wszystko generalnie gówno obchodzi. Ja chce zjeść! Nawet zapłace! Jestem w delegacji/wyjeździe w Kambo, więc w rzeczywistości postępowałbym tak jak na górze pokazałem... jeśli pizza company to #!$%@?, to raczej oczywiste że drugi raz tam nie zamówie, tylko gdzieś indziej, jeśli wyskoczył by mi lokal PolaPizza/Polonia2, to byc może z czystej ciekawości bym tam poszedł z buta mając kwatere kilka ulic dalej. A tak mam #!$%@? szlajać sie
@eMinimi: P.S. Jest pandemia i na Food Panda czeka się tydzień, jutro będzie u nas ich przedstawiciel.


@Bolanren: aha rozumiem, że ta sytuacja całkowicie i nagle was zaskoczyła i w żadnym wypadku nie można było zabrać się za to wcześniej. „Jutro” to powinno być w zeszłym tygodniu.

Ze względu na Krzycha i to, że potrafi coś zrobić konkretnego to trzymam za Polę kciuki, natomiast z gniota na gniot widzę, że