Wpis z mikrobloga

Chłop z foodtrucka sprzedał mi dziś za 27 zł bladą jak ściana, niedopieczoną pizze, która miała gluta w środku (zakalec). Poszedłem do niego z reklamacją a chłop do mnie pretensjonalnie, że mam sobie w Internecie sprawdzić co to jest pizza neapolitańska, a on z wielkiej łaski może mi zwrócić pieniądze. Ale mi #!$%@? gula skoczyła, w temacie pizzy siedzę jakieś 5 lat, przeczytałem chyba wszystkie polskie fora, i sam dłubie neapoletane a chłop będzie mi wciskał kity, że jego blada niedopieczona klucha, po której był zdychał to neapoletana, na której ja się nie znam. Kazałem mu ze mnie debila nie robić, speszył się i oddał kase. Po raz kolejny naciąłem się na foodtrucka, w którym:
-było drożej niż w lokalu
-robili na #!$%@?
-byli chamscy
-mieli klienta za idiote

W dodatku, nie mieli żadnej oliwy do polania, o sosach nie wspominająć. Sztućców też nie mieli. W ogole niczego tam nie mieli. Jakbyście widzieli białego busa "opalony włoch" to odradzam. Dałbym im drugą szanse jeśli by kulturalnie przerosił za błąd a nie pouczał mnie, że mam sobie w internecie sprawdzać co to jest pizza.

Na szczęście buda obok był naprawdę pyszny kebs za 20 zł. Ale się #!$%@?łem, mnie doktora nauk tak potraktować.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pizza #footruck #kmp #napoletana #jedzzwykopem #powidz #powidzjamfestiwal
Podlaski_warmianin - Chłop z foodtrucka sprzedał mi dziś za 27 zł bladą jak ściana, n...

źródło: comment_1627850928p8OWyku3akD6j6AWgl2rcY.jpg

Pobierz
  • 5