Wpis z mikrobloga

@Nigdy_o_to_nie_prosilem: Jakbym się mógł cofnąć do tego okresu to bym roczne zarobki oddał.

Po odstawieniu chlania życie jest o wiele #!$%@?, ja mam jeszcze lekko bo stać mnie na fajne rozrywki ale jak ktoś jest #!$%@? w gównorobote i koszta to myśli o sznurze. Dwa - łeb jest uszkodzony nieodwracalnie, nie da się powrócić do stanu przed chorobą - jak żyjesz dobrze bez chlania i czerpiesz z tego radość to staraj
@shaelix92: Po raz kolejny mówię: to nic Ci nie da. Byłem, widziałem i poległem. Żadna siłownia ani inne gowno nie pomogą. Będziesz chodził na siłownie pare tygodni, maks kilka miesięcy. Kontuzja albo deload i będziesz w dupie. 10 lat się tak bujalem jak nie więcej. Idź na terapie i załatw problem. Są tutaj na tagu tez chłopy bez terapii ale to 1/1000
@fiolkins: na mnie osoby trzecie nie działają, traktuje innych ludzi jako głupszych lub jako naciągaczy ( szczególnie psychologów/terapeutów/szkoleniowców). Doceniam osoby tylko które osiągnęły podobne sukcesy do mnie, a żaden terapeuta nie jest w stanie mi zaimponować, ani też mi pomóc - bo wiem że i tak tą pracę będę sam musiał wykonać. Sam osiągnąłem w życiu bardzo dużo, alkoholizm na poziomie 4 piw dziennie to gówno a nie wyzwanie dla mnie.
@shaelix92: Dziś cztery piwa, jutro cztery flaszki. Alkoholizm to alkoholizm i każdy jak nie przestanie pic kończy w obszczanych spodniach na ławce. Znaczy tylko Ci co osiągnęli sukces bo Ci bez sukcesu na koncie kończą szybko w grobie. Rok czasu śledzę Twoje wpisy i przez ten rok nie posunąłes sie nawet o krok. Takich ananaskow jak Ty słyszałem dziesiątki. Rób tak dalej to skończysz marnie. Ale oczywiście życzę powodzenia.
Po odstawieniu chlania życie jest o wiele #!$%@?,


@suqmadiq2ama: Jesteś w błędzie. Sprawa polega na tym: "#!$%@? kombinujesz -> chlejesz -> #!$%@? żyjesz". I jeśli przejdziesz na "#!$%@? kombinujesz - nie chlejesz" to i tak będzie "-> #!$%@? żyjesz", bo drugie i trzecie jest tylko konsekwencją pierwszego.
Natomiast dla każdego dostępna jest opcja: "dobrze kombinujesz -> nie chlejesz -> fajnie żyjesz", tylko trzeba zrobić krok i zmienić #!$%@? sposób myślenia na