Wpis z mikrobloga

@rakuu123: Kierowca autobusu zabił ją z premedytacją startujac autobusem z miejsca w przeciwienstwie do pijaka, który zabił nieumyślnie, ale pod wpływem więc dostał konkret kare.
  • Odpowiedz
@Alfiarz: uważasz, że jeżeli ktoś wsiada pod wpływem, bez prawka(bo zabrane) do auta powinien odpowiadać jak za nieumyślne spowodowanie śmierci? Mam rozumieć, że jeśli kierowca autobusu zrobił by to po piwie, wtedy można wlepić 12 lat, a nie 25?
  • Odpowiedz
@Pucios87: Myślę, że tutaj dużą robotę zrobiły te nagrania. Jakoś jak z dwa tygodnie temu jakaś 17- latka została zabita przez typa na motorze, nie było aż takiej dramy w internetach, a gościu po wypadku jeszcze nagrywał filmiki, że tak się kończą balety...
  • Odpowiedz
@ladykagami: @Pucios87: Ciężko mi pojąć ten kraj. Gościu normalnie wykonywał swoje obowiązki, po prostu znalazł się w nieodpowiednim miejscu i w nieodpowiednim czasie, i być może go udupią na 25 lat, a pijaczek się zabawił, zabił normalnych ludzi i wyjdzie pewnie po 8.
  • Odpowiedz
@rakuu123: Jakby to była bójka gejów z tęczowymi flagami to wszyscy by się opowiadali za kierowcą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tu się liczy kto zginął. Na fejsie łatwo zauważyć, że najbardziej bezwględni wobec kierowcy są ludzie z podobnego pułapu co ta laska i pełno typowych madek 500+ w komentarzach.
  • Odpowiedz
@ladykagami: właśnie to jest też bardzo #!$%@? w tym kraju, jakby zginęła osoba homoseksualna to duża część społeczeństwa uważałaby ,,jednego mnie'' W ogóle się nie patrzy, że to człowiek. Tak samo jak i teraz niektórzy uważają, że tej dziewczyny nie szkoda. Zastanawia mnie skąd w ludziach ten brak empatii.
  • Odpowiedz