Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki 31 lat tutaj, mam wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości robione zaocznie w Wyższej Szkole Bankowej i to 5 lat(normalnie trwa to 3 lata ja tam odraczałem poprawiałem). Skończyłem je 6 lat temu(2015 rok). Niewiele wiem właściwie nic z tego co ukończyłem. Moje doświadczenie zawodowe to od ponad 7 lat praca fizyczna na stolarni jako stolarz maszynowy(obsługa maszyn bardzo podstawowa) zarobki to około 2500 zł msc Co czynić żeby zmienić swój los zawodowy na podstawie tego co Wam przedstawiłem, w sensie coś ambitniejszego i lepiej płatnego? Czy jest jeszcze dla mnie szansa chociażby ze względu na mój wiek? W jaką branże uderzyć ,może jakieś szkolenie inne studia, studia podyplomowe? Czy jest tu ktoś kto dopomoże? Czy nauka czegokolwiek ma jeszcze sens?

#pytanie #mirki #pracbaza #praca #studbaza #studia #rachunkowosc #finanse #zycie #kariera
  • 5
  • Odpowiedz
@Hyrieus: Jasne żę warto. Jak chcesz spróbować w księgowości to szukaj jakiś staży albo stanowisk młodszego księgowego. Dla przypomnienia wiedzy warto zrobić kursy z stowarzyszenia księgowych. Początkowo kasa będzie podobna do tego co robisz ale jak jesteś ogarnięty to szybko złapiesz podwyżkę. A jak nie podoba ci się rachunkowość to może dalej zawody fizyczne? Budowlanka teraz w cenie. Kierowcy C+E też ładnie zarabiają. Szafa na wymiar to też nie mały wydatek
  • Odpowiedz