Wpis z mikrobloga

Wszedlem na profil tej dziewczyny na fb i ten koles, ktory sie tam prul najbardziej i rozganial towarzystwo i ktory to tez o malo nie zostal przejechany bo ledwo co uciekl to chyba jej chlopak tak patrzac po wygladzie. Generalnie na poczatku filmiku widac ich, ze stoja sami daleko od awanturujacych sie ludzi. Pozniej wpada ten koles z ta dziewczyna. Koles rozgania towarzystwo a dziewczyna uspokaja wszystkich. Wydaje mi sie, ze oni nawet nie znali tych ludzi ktorzy sie tam bili na srodku ulicy wiec to nie jest tak, ze brali udzial w bojce. Chyba ten typ po prostu chcial wszystkich ogarnac i uspokoic dynamicznie i agresywnie ale faktycznie chyba taki byl cel. Nawet nie chce myslec co teraz sie dzieje u niego w glowie i ze pewnie obwinia sie za to co sie stalo.
#p0lka #katowice #wypadek #autobus
kamil-tika - Wszedlem na profil tej dziewczyny na fb i ten koles, ktory sie tam prul ...

źródło: comment_16277762929A6M5HyhDLkFmMyL1pkoeG.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamil-tika: Przewrotność losu. Zginęła najmniej winna z tego całego towarzystwa. Potwierdza się, że karma nie istnieje, bo dziewczyna co chciała pomóc zginęła a Sebixy, które zrobiły na ulicy dzicz - nadal żyją xD
Szkoda, no ale laska to taka typowa Karyna, a jej facet będzie musiał znaleźć nową Karynkę, tylko zostało mu jeszcze 2 dzieci.
  • Odpowiedz
@kamil-tika: Nie że się biła, tylko zadaje z patusami.
Takie były oskarżenia co do jej osoby.
Podejrzewam, że ci ludzie pisali to na gorąco, bez większego researchu. Po prostu wydawać się mogło na pierwszy rzut oka że dziewczyna jest częścią tej patusiarni. Ale okazuje się, że jest postronną osobą zamieszaną w tę całą aferę z tragicznym dla niej skutkiem.
  • Odpowiedz
@Pingpong89: czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem, idioto? Wyraźnie napisałem, że dziewczyna nie miala nic wspólnego z tymi Sebixami na ulicy, a ty się odpalasz jakbym ci matkę obraził.
Zapamiętaj to ty sobie podstawę umiejętności czytania.
  • Odpowiedz
@Pingpong89: Naucz to ty się pisać.
Stwierdzam, że to Karyna bo obejrzałem jej profil na fb i aż mnie to zdziwiło jak bardzo stereotypową Karyną ona jest wraz ze swoimi czarnymi i długimi kudłami i 2 bombelkami. Tak samo jej facet z tymi tatuażami i kwadratowymi okularkami. No taka stereotypowa polska para.
Myślałem bardziej, że to będzie jakaś normiczka co chodzi z Oskarkami do klubów.
  • Odpowiedz
@ladykagami: Kiedy niby ktoś tam krzyczy jej imię? xD
Jak ty coś rozumiesz z tego nagrania skoro tam słychać sam bełkot i krzyki?
No ale dobra, nawet jakby się znali to wiele to nie zmienia w tej sprawie - dziewczyna chciała pomóc w uspokojeniu Sebixów a przepłaciła za to życiem.
  • Odpowiedz
#


@kamil-tika: ludzie jak by ten kierowca chciał zrobić masakre i carmageddon na ulicy to by wjechał w cały przystanek , poprostu z tego co widze próbowali mu się w----ć do autobusu , może z maczetą/nożem ten spanikował i poprostu odjechał a to że p0lka stoi na drodze no to cóż selekcja naturalna
  • Odpowiedz
@PsykoSmurfer:
Z mojej obserwacji wynika, iż kierowca ruszył bo zobaczył że Sebki skończyły bójkę, przesunęli się na bok i pas został wyczyszczony ze szkodników i można było ruszać ale tam była jeszcze ta dziewczyna, która na dodatek stała tyłem i dlatego ja wcięło pod autobus bo nawet nie wiedziała, że kierowca autobusu ruszył. Gdyby stała przodem to zdążyłaby się przesunąć na bok i wypadku by nie było. No cóż, pech.
  • Odpowiedz
@Pingpong89: Sam usuń konto bo widzę że jesteś upośledzony. Najeżdżasz na mnie bez powodu bo wyraziłem swoje zdanie.
Wiesz po czym poznaje się Karynę? Po wyglądzie i po tym że ma 2 bombelki w wieku 19 lat.
A co faceta, to nie tylko specyficzne tatuaże ale także kwadratowe okulary, zakola oraz postawę gnoma.
Ale ty nie umiesz czytać i p--------z dalej te swoje smutki, wyzywając mnie od przegrywów i innych
  • Odpowiedz