Wpis z mikrobloga

#!$%@?ąc od tego kto jest winny i w jakim stopniu,(bo tym zajmie się prokuratura i sąd, dysponując zeznaniami, wynikami badań alko/narko, nagraniami z kamer pojazdu lub innych aut, które tam jechały, a nie tylko dwoma filmikami), to zastanawia mnie to #!$%@? się do faktu, że dziewczyna była na imprezie…

Niektórzy sądzą, że przy dwójce dzieci prowadzi się życie mnicha? Przecież nie przywiązała ich do grzejnika, zostały z opieką. No ale wyrok zapadł, bo 19 lat, dwójka dzieci i poszła na imprezę, więc #!$%@?, nie szkoda jej. Jakby to #!$%@? miało znaczenie, że wracała z imprezy. Równie dobrze mogło to być jej pierwsze wyjście od miesięcy. Nikt #!$%@? tego nie wie na ten moment.

Zwyczajnie żal dziewczyny. Sytuacje i winę ustali sąd, ale życia nikomu już nie zwróci…

#polska #polskiedrogi #katowice #autobusykatowickie #wypadek
  • 49
@cin123654: a to opiekowałeś się jej cyckiem, że wiesz, że potrzebowało go w nocy? Wiesz, że niektóre matki już po miesiącu przestają karmić piersią, bo nie mają pokarmu? Wiesz, że istnieje mleko sztuczne i dzieci normalnie na nim rosną, niektóre od pierwszych dni? Wiesz, że jest coś takiego jak laktator i można mleko ściągnąć, a nawet w specjalnych woreczkach i pojemnikach zamrozić, a opiekunka może je później podgrzać i podać przez
@Wewnetrzny_Recenzent: przeczytaj co napisałem wyżej. Przeczytaj tez jeszcze raz mojego pierwszego posta - chodzi mi o ocenianie i komentarze niektórych osób, tak jakby dobrze się stało, że została „wyeliminowana”. Bo śmiała mieć dzieci w młodym wieku. Nie wiem, może przegapiłem jakieś nagranie, ale to co widziałem to kilka sekund, z czego połowa to już rozjeżdżanie tłumu. Tymczasem na wykopie powstają elaboraty z jej życiorysu. O to mi chodzi. Wszyscy tutaj gówno
@LipaStraszna: Brak mi słów. Oczywiście najwięcej na temat jej odpowiedzialności i macierzyństwa maja do powiedzenia mężczyźni. A co, gdyby ta dziewczyna stała na tym przystanku bo czekała na autobus do pracy? Dalej byłaby patuska? Nie wiem, z jakich pobudek kierowca to zrobił i pewnie dowiemy się dopiero przy rozprawie sadowej. Ale jest mi zwyczajnie szkoda czyjegoś życia, utraconego w taki #!$%@? sposób.
@LipaStraszna: bo dziecko 7-miesięczne powinno zostać pod opieką matki. dopiero, jak przestanie karmić cycem, dziecko się trochę ogarnie (ok 1.5 roku) można bez problemu chodzić na imprezy. takie życie.

sam mam dzieci i łącznie 3 lata (najpierw jedno potem drugie) nie chodziłem na imprezy tylko grzecznie wracałem. teraz mogę je zostawić pod opieką babci i nic się nie dzieje złego.

pozostawianie 7-miesięcznego dziecka, które matki potrzebuje, to patusiarstwo i tyle. i
@manjan: ale na jakiej podstawie budujesz te wnioski? To mnie interesuje? Skąd wiesz, że w ogóle jeszcze karmiła piersią, skoro niektóre matki już po miesiącu go nie mają? Skąd wiesz, że dałaby pierś po alkoholu, a nie odczekała odpowiedniego czasu i nie ściągnęła laktatorem? Tak właśnie powstają błędne wyobrażenia o drugiej osobie i jeszcze utwierdzisz w tym innych. Nie masz absolutnie żadnej pewności, że tak by było i zakładasz, że to
@LipaStraszna: widać na samym początku filmu, jak się wbija na ulicę w środek bójki. no i sorry, samo obracanie się w takim towarzystwie świadczy o byciu patusem. jak? wystarczy, że takie towarzystwo Cię nie odrzuci.
@lololokoo: Jeśli z dziećmi była opiekunka(bo takie informacje są powielane), to chyba oczywistą oczywistością jest, że ojca przy dzieciakach tamtej nocy nie było. Myślisz, że taki młody chłopak zostałby sam z trójką dzieci i puścił swoją 19 letnią dziewczynę samą na imprezę do białego rana? Zapewne oboje chcieli się rozerwać i odpocząć od codzienności związanej z bycia rodzicem. Nie rób #!$%@? z logiki.
@manjan: ale przecież ja nie piszę o jej zachowaniu na ulicy i Ty wcześniej tez nie pisałeś o tym co widzieliśmy na filmie, ale o fakcie, że poszła na imprezę. Nie róbmy z logiki kurtyzany.

Oczywiście, że wchodzenie w środek bójki, na ulicy (sic!) jest głupotą i skrajną nieodpowiedzialnością, ale wciąż nie ma to związku z faktem nazywania kogoś patusem, bo poszedł na imprezę i zostawił pod opieką innej osoby dziecko.
@LipaStraszna: musisz zrozumieć, że pójść na imprezę i zostawić pod opieką innej osoby 2-3 letnie dziecko jest spoko. ale zostawianie 7-miesięcznego dziecka, to już patusiarstwo. chodzi tu o wiek dziecka.