Wpis z mikrobloga

#!$%@?ąc od tego kto jest winny i w jakim stopniu,(bo tym zajmie się prokuratura i sąd, dysponując zeznaniami, wynikami badań alko/narko, nagraniami z kamer pojazdu lub innych aut, które tam jechały, a nie tylko dwoma filmikami), to zastanawia mnie to #!$%@? się do faktu, że dziewczyna była na imprezie…

Niektórzy sądzą, że przy dwójce dzieci prowadzi się życie mnicha? Przecież nie przywiązała ich do grzejnika, zostały z opieką. No ale wyrok zapadł, bo 19 lat, dwójka dzieci i poszła na imprezę, więc #!$%@?, nie szkoda jej. Jakby to #!$%@? miało znaczenie, że wracała z imprezy. Równie dobrze mogło to być jej pierwsze wyjście od miesięcy. Nikt #!$%@? tego nie wie na ten moment.

Zwyczajnie żal dziewczyny. Sytuacje i winę ustali sąd, ale życia nikomu już nie zwróci…

#polska #polskiedrogi #katowice #autobusykatowickie #wypadek
  • 49
  • Odpowiedz
@Wewnetrzny_Recenzent: ja nie wychodziłem na nocne imprezy jak dzieci miały mniej niż 1.5 roku. ot, takie życie. a z tego, co czytałem, to ten drugi typ przed autobusem to jej facet. zrozumiałbym jeszcze zostawienie dziecka pod opieką faceta, ale jak we dwójkę wychodzą, to już patusiarstwo, i tyle.
  • Odpowiedz
@manjan: mylisz się. Nie muszę tego rozumieć, bo przedstawiasz minusowej punkt widzenia. Ja mam inny i według mnie, jeżeli dziecko zostało z bliską osobą siostrą, bratem, ojcem, dziadkiem, kimkolwiek, to krzywda przez jedną noc mu się nie stanie. Głodne nie będzie również. Nawet nie wiesz czy osoba, która opiekowała się dzieckiem nie mieszkała z tą dziewczyną. Dziecko mogło opiekunka/opiekunkę znać.
  • Odpowiedz
@LipaStraszna: nie wiem, moje dziecko jak miało 7 miesięcy wymagało szczególnej opieki. teraz już mają po parę lat i mogę chodzić na imprezy i jeździć na sylwestra w góry. ale jak miało 7 miesięcy byłem przykuty do mieszkania.

cóż, jak kto lubi. dla mnie patusiarstwo i tyle.
  • Odpowiedz
@manjan: No to Ty nie wychodziłeś. Podam Ci prostu przykład jak sami tworzymy co jest moralne i później oceniamy na tej podstawie innych (co jest błędem i jest niebezpieczne).

Dla Ciebie moralne jest opiekowanie się dzieckiem 7 miesięcznym i niewychodzenie na imprezy. Kto to robi, jest dla Ciebie patusem. Natomiast kilkuletnie dziecko - to już nie jest patologia, jak ktoś wyjdzie na imprezę. No ale przecież ktoś może powiedzieć, że dla
  • Odpowiedz
@manjan: Przecież ty debilu nawet nie wiesz o czym mówisz. Oni nie byli częścią grupy, co wyraźnie widać na filmie jak spokojnie wychodzą po prawej stronie kamery trzymając się za ręce kiedy bójka już trwa.
  • Odpowiedz
@LipaStraszna: masz dzieci? wiesz, ile opieki wymagają takie kurduple? wiesz, ile stresu mają, jeśli nie są obok matki lub ojca? tylko dlatego dla mnie to patusiarstwo. bo to robienie dziecku krzywdy. cała reszta, typu puszczanie się, upijanie do nieprzytomności, nie mi oceniać. ale krzywdę dziecka już tak.

no chyba, że to był bobas rambo, który sam się przewinął, ogarnął, i zasnął.
  • Odpowiedz
@antyfoliarz: i jej chłop wbiega w tłum, przed autobus, i krzyczy "#!$%@?ć #!$%@?! co jest #!$%@?!". typowe zachowanie młodej pary, wpieprzanie się w bójkę na ulicy.

szurowi jak Ty mówię dobranoc.
  • Odpowiedz
@antyfoliarz: to powiedz mi, czy według Ciebie, takie zachowanie:

- wpieprzanie się w bójkę
- wpieprzanie się na ulicę
- wpieprzanie się przed jadący autobus
- wykrzykiwanie #!$%@? do wszystkich naokoło, stojąc przed autobusem na ulicy

jest zachowaniem człowieka z rigczem? powiedz tylko tak lub nie, każda inna odpowiedź udowodni tylko, że jesteś debilem i nie potrafisz podtrzymać swojej tezy.
  • Odpowiedz
@manjan: napisałem wyżej, że mam 2 dzieci. Teraz już kilkuletnie. Nie zmienia to jednak faktu, że 7 miesięczne dziecko, to według mnie nie jest nerka, która musi na stałe wisieć na matce.

Rozumiem, że gdyby ta dziewczyna była lekarzem i miała dyżury po 24 godziny lub więcej jak to często w Polsce bywa, to tez byś ją nazwał patusiarą, bo dziecko bez matki 2 noce (po dyżurze musiałaby odespać)?
  • Odpowiedz
@antyfoliarz: no, jesteś debilem. kolego, to się nazywa projekcja, jak wyzywasz kogoś od debili to największe prawdopodobieństwo jest takie, że debilem jesteś właśnie Ty.
  • Odpowiedz
Rozumiem, że gdyby ta dziewczyna była lekarzem i miała dyżury po 24 godziny, to tez byś ją nazwał patusiarą.


@LipaStraszna: Te porównanie, to jest akurat LipaStraszna. Co innego praca i nieobecność w domu i zarabianie na utrzymanie dziecka, a co innego frywolne wybryki nocnych eskapad w celach rozrywkowych. Wychodzę! Dobrej nocy!
  • Odpowiedz
@LipaStraszna: wiesz co, generalnie chodzi o to, że z informacji wynika, że wracali #!$%@? z imprezy. do tego jej chłop wpieprzył się na ulicę przed autobus i zaczął #!$%@? rzucać w resztę.

z perspektywy kierowcy ten typ należał do tej grupy, nawet jeśli faktycznie tak nie było.

no ja widzę patusów, no sorry. jeśli jest inaczej i byli np w sklepie albo na spacerze z rana, cofnę wszystkie moje słowa.
  • Odpowiedz