Wpis z mikrobloga

Rzadko jestem od hejtowania gier za takie rzeczy ale..

Wczoraj pierwszy raz zacząłem grać w cyberpunka, zacząłem po pracy.Czyli po 18, lekko się wciągłem, poprzechodziłem trochę, dziś jeszcze pograłem i z ciekawości chciałem zobaczyć czy jestem chociaż w 1/3 gry.Patrze z ciekawości na poradnik i... xD Jestem w końcówce gry, zaczynam 3 rozdział a z tego co pokazuję mi poradnik to już jest końcówka gry.

Mam 10h przegrane... GRA RPG 3AAA która starcza na 2 wieczore xD

#rpg #cyberpunk2077 #xbox
  • 23
@wodzu_91: Myślę że da się nawet i szybciej xD .Kurde ja gram pierwszy raz i jestem po 10h przy końcówce.
@tjader: Skąd ci się wziął ten czas?
@cin123654: Czyli ta gra polega na tym że chodzisz od znajdźki do znajdźki i znajdujesz mini questa? Bo każdy poza Delamain który miałem trwał 10 min :
-Jedź gdzieś
-Weź coś lub kogoś zabij
-Koniec questa
@comamtuwpisac:

Wątek główny otwiera zadania poboczne, które mają wpływ na odblokowanie zakończeń

Zadania od fixerów łączą się ze sobą w różne historie, te zadania natomiast łączą się z niebieskimi ikonami i pewnymi elementami które nie są zaznaczone na mapie. Ogólnie te zadania pokazują syf miasta przyszłości, walki miedzy gangami, walki między korporacjami. Minus że musisz to sobie ogarnąć do kupy samemu, bo w grze nie ma takiego zbiorczego zestawienia historii.
@comamtuwpisac:
Nikt nigdy nie chwali się samą długością main questu bo to z reguły jest dosyć krótki czas w obecnych "action" RPG'ach, żeby najbardziej niecierpliwy gracz miał szanse je ukończyć.

Jedyne RPGi, które jeszcze jakoś bronią się długością MQ to są stare izometryki i pokrewne typu Divinity.
Czyli ta gra polega na tym że chodzisz od znajdźki do znajdźki i znajdujesz mini questa? Bo każdy poza Delamain który miałem trwał 10 min


@comamtuwpisac: Właśnie tu jest małe niezrozumienie graczy - te zadania układają się w całość , przed graczem duuużo czytania i układania historii.

Trzeba ogarnąć że to nie COD, tutaj nic nie jest podane na tacy.
podobno wątek główny można zrobić w 15 godzin....


@wodzu_91: Zależy co rozumiesz przez wątek główny. W CP to jest dośc płynne. W sensie, są ważne zadania wpływające na wątek główny i dające inne zakonczenie ale nie są obowiązkowe aby przejść wątek główny.
Wątek główny otwiera zadania poboczne, które mają wpływ na odblokowanie zakończeń

Zadania od fixerów łączą się ze sobą w różne historie, te zadania natomiast łączą się z niebieskimi ikonami i pewnymi elementami które nie są zaznaczone na mapie. Ogólnie te zadania pokazują syf miasta przyszłości, walki miedzy gangami, walki między korporacjami. Minus że musisz to sobie ogarnąć do kupy samemu, bo w grze nie ma takiego zbiorczego zestawienia historii.


@cin123654: Najlepiej
Czyli to 100+ godzin jest liczone ze wszystkimi znajdźkami?


@comamtuwpisac: Raczej nie. Mi przejscie gry bez wszystkich znajdziek, do tego zostało mi kilka zleceń i jakaś dronica zajeło 86h wg danych z gry - czyli ciągłej gry na zapisie - czyli realnie zeszło mi dużo wiecej bo normalnie wczytujesz zapis gry, ale tego licznik z zapisu gry nie liczy. Tyle, że zrobiłem wszystkie główne zadania poboczne.