Wpis z mikrobloga

Jakie są dobre smaki białka? Kupuję z #olimp (ale chętnie spróbuje innych - kwestia jedynie dostępności w #uk )

Spróbowałem białej czekolady z malinami i to jest takie pyszne że najchętniej bym całe #!$%@?ł na raz. Teraz kupiłem polecaną wszędzie double czekoladę i jest tak słodkie że nie da się pić ;/

Jakie smaki są jeszcze zjadliwe/jakich producentów?

Myrki pomocy

Zdjęcie dla atencji

#mikrokoksy #silownia #dragonball #dieta
Atreyu - Jakie są dobre smaki białka? Kupuję z #olimp (ale chętnie spróbuje innych - ...

źródło: comment_1627672217qJOLVI0bv5Qsejmr7yH9Rg.jpg

Pobierz
  • 12
@Atreyu: ja polecam wszystkie smaki z biotech usa. Nie wiem dlaczego, ale mam wrazenie, ze to jest inny poziom smakowo. Pilem juz bialka od kazdego producenta od kfd, olimpy, sfd, trec i inne, ale te najbardziej mi smakuja. I zaznaczam, ze pije z woda, a nie z mlekiem to tez istotny czynnik.
@Atreyu Mnie całkiem wchodzi Gold Standard smak chocolate hazelnut. Parę lat temu piłem jakieś #!$%@? drogie holenderskie białko i było przepyszne, na 30g miało ze 27g białka, ale nie mogę tego trafić jakoś, u mnie na sukces to sprzedawali.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Atreyu: vanilla & raspberry od myprotein. Mają jeszcze do wyboru słodzone różnymi słodzikami, także wychodzi w smaku jak wybierzesz.
Przez to, że jestem zwolennikiem stosunku ceny/jakości a nie smaku/marki więc nie mam zbytnio porównania do białek firm droższych. Jak Olimp, biotech.
@Silvervend: what the hell? To jest białko vege, pfff
@Atreyu: w uk masz dostęp do myprotein, najbardziej solidnej i jednej z tańszych firm robiących suple, a nadal ludzie kupują żenione gówno typu olimp.
Jeśli mieszkasz w uk, to kupuj Gold Standard na promce w holland and barrett, a jak żal Ci kasy, to białko z myprotein. Wszystkie smaki są dobre, ja polecam decadent chocolate z The Whey z myprotein.