Wpis z mikrobloga

Drodzy koledzy z lewej strony wytłumaczcie mi proszę skąd z waszej strony taki jazgot że Ruch Narodowy nie chce bronić TVN? Przeciez od lat są atakowani przez TVN, w najlepszym wypadku ignorowani a teraz nagle "Ruch Narodowy pomusz"? Przecież to śmieszne. Co za różnica dla narodowców czy są atakowani przez jedną telewizję czy przez kilka?
#konfederacja #neuropa #bekazpisu #bekazlewactwa #polityka
Pobierz
źródło: comment_1627671042GiiaDMxqMOnewJr12LX2u8.jpg
  • 30
@kolega_z_sasiedztwa: każdy kto uważa, że w sumie to TVN można zaorać powinien puknąć się w głowę. Nic nie usprawiedliwia sposobu w jaki PiS chce pozbyć się TVN. Tu chodzi wyłącznie o możliwość dalszego sączenia prorządowej propagandy przez ekrany telewizorów.

A to że narodowcy nie zauważają tego, że PiS chce rozmontować kolejny kawałek państwa jakoś wcale mnie nie dziwi XD
. To że o was ktoś mówi że jesteście bandziorami, homofobami lub rozwalacie centrum miasta to nie dla tego że jest tak dla zasady, ale dlatego że podpalacie mieszkania na marszach lub chcecie batożyc gejów.


@Xianist: xD Nie chce niszczyc twojej banki informacyjnej ale uwierz mi ze to nie dlatego ze w 2010 zniszczone zostalo drzewko tylko taki jest odgorny przekaz. Tak tylko przypomne ze TVNowi nie przeszkadzalo niszczenie miast przez
Nie chce niszczyc twojej banki informacyjnej a


@ziemba1: Narodowiec nie dostrzegający podstawowych faktów i otoczenia oskarża mnie o bankę XD

Jakie są fakty?

1.

Oskarżony o podpalenie mieszkania w al. 3 Maja podczas Marszu Niepodległości w zeszłym roku został skazany na 10 miesięcy więzienia. Taką decyzję podjął 17 czerwca Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia.

https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,27250674,zapadl-wyrok-za-podpalenie-mieszkania-podczas-marszu-niepodleglosci.html

2.

Przedmiotem agresji zgromadzonych na pl. na Rozdrożu stał się m.in. wóz transmisyjny TVN, który podpalono. Straty
@ghandi92: gdzie napisałem że uważam że TVN można zaorać albo popieram PiS w tej sprawie?

Bo to jest sedno tego "jazgotu", jak to określiłeś - ludzie, a nie tylko narodowcy, powinni być przeciwko przejęciu TVN, jeśli mają choć trochę oleju w głowie (i nie są pisowcami). Bo niezależnie od ich stosunku do TVN, to po jego przejęciu będzie gorzej. Zwykły instynkt samozachowawczy. TVN narodowców przynajmniej zaprasza, a TVP tylko jeśli prezesowi