Wpis z mikrobloga

Sebastian Vettel na konferencji nt. LGBT: "To żenujące dla tego kraju. Nie potrafię zrozumieć, dlaczego tutejszy rząd walczy z częścią społeczeństwa. Każdy powinien mieć swobodę robienia tego, co lubi"
Na załączonym obrazku buty które miał na sobie.

Pytanie do ekspertów polityczno-sportowych, popieramy postawę Seba czy raczej "won z polityką, to jest sport" jak to bywa w przypadku innych kierowców?
#f1
Pobierz pilovsky - Sebastian Vettel na konferencji nt. LGBT: "To żenujące dla tego kraju. Nie...
źródło: comment_1627667855YLKXnpzHauE2IIu9lCRoAM.jpg
  • 13
w katarze, bubu zubu też to powiedział?


@incydent_kakaowy: Nie znam wszystkich jego wypowiedzi więc nie wiem.
Czy jeżeli w miejscu X nie powiedział to znaczy że już nigdzie nie może powiedzieć?
Btw. Kiedy było GP w Katarze?

Zamiast promowac takie akcje lepiej by zrobili nie jezdzac do chin, rosji czy krajow arabskich.


@JuzefCynamon: Myślę, że to nie jest takie proste. Mają kontrakty, to jest ich praca.
@pilovsky: won z polityką to jest sport. Ale Seb to zajebisty gość i tak.

Ok. Edit: każdy ma prawo do wyrażania swojej opini, sportowcy, artyści i sławni oczywiście też. Oni mają dużo większy zasięg a więc powini też nagłaśniać ważne społecznie problemy. O ile taki BLM moim zdaniem jest rasistowskim ruchem który dawno przestał mieć sens, to nagłaśnianie problemów uciśnionych w autorytarnych krajach warto poruszać. Mam tylko nadzieję, że w odróżnieniu