Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gaiden: a jakie ma znaczenia czy ostatnia kondygnacja znajduje się na 1, 2 czy 8 piętrze? ;)

Chodzi o bliskość do dachu, który się niemiłosiernie nagrzewa. Stara kamienica to i pewnie izolacja nie za gruba, brak pustki dachowej itp. Do tego okna dachowe.

Byłeś w tym mieszkaniu w upały?

A skosy to po prostu mniej miejsca - powierzchnia liczona po podłodze to nie to samo co powierzchnia użytkowa. Skosy potrafią być
@staryhaliny: no niby tak, ale na pewno byloby tam mniej goraco niz u mnie na poddaszu na 11 pietrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) no chyba ze te kamienice faktycznie jeszcze gorzej sie nagrzewaja niz bloki.
Nie bylem tam jeszcze, wiec nie wiem jak tam faktycznie moze byc.
@gaiden: ja mieszkam w kamienicy, mam okna od podwórka. Od rana do wieczora skaczą nam pod oknem dzieci na trampolinie, sąsiadka od 7 rano zaczyna drżeć ryja na podwórku (gada przez tel o swoich chorobach i lekarzach których odwiedziła). Właściciel kamienicy prawie codziennie zrzuca z okien jakieś kartony, które lądują z hukiem na podwórku. Dodam że podwórko jest z 3 stron otoczone kamienica, więc hałas się niesie. W dzień nie otwieramy
@gaiden: ja mieszkam w kamienicy i najwiekszy minus jak dla mnie to ze jest nasrane wynajmow krotkoterminowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym to jezeli normalne ogrzewanie, nowe okna itp to raczej git. Mieszkalem na ostatnim pietrze (ale nade mna byl strych), i bylo cieplo ale do zniesienia. Mysle ze reszta to kwestia juz konkretnego budynku.