Wpis z mikrobloga

Użytkownicy z takimi statystykami wykopów nieprawdziwych informacji powinni dostawać bana na wykopywanie na jakiś czas, a jeśli się nie poprawią to perma.


@mel0nik: Wykop potrzebuje jakiegoś systemu karmy jak na reddicie, najlepiej tak wyskalowanego aby nie wymagał aktywności moderatorów i odbierał możliwość komentowania / dodawania znalezisk / zakopywania / wykopywania pod tagiem pod którymś ktoś ewidentnie próbuje kłamać i manipulować - ban np. na miesiąc a potem coraz dłuższy z kolejnymi
@Khaine: Myślałem jeszcze o czymś w takim stylu:
Kiedy znalezisko jest oznaczone jako informacja nieprawdziwa każdy wykopujący dostaje powiadomienie i bana na wykopywanie, w przypadku pierwszego znaleziska np. na jeden dzień czy 12 godzin i z każdą kolejną wykopaną informacją nieprawdziwą ten ban wydłużałby się, jeśli użytkownik nie wykopie żadnej informacji nieprawdziwej przez 3 czy 6 miesięcy to licznik się zeruje.
@Khaine: no trzebaby, ale wykop to czysto polski biznes więc raczej nie liczył bym na na jakieś długofalowe wizję rozwoju i wdrażanie ciekawych rozwiązań tworzonych z pasji.

To ma przynosić kasiure, więcej kasiuiry, jeszcze więcej (polecam wejść z wyłączonym adblockiem) i generować jak najmniejsze koszty a więc spinamy to wszystko na trytytki, żeby się tylko nie zawaliło ale niewiele ponadto.

Mnie np. przydałaby się opcja lepszego przeszukiwania aktywności danego użytkownika (jak
@iAmTS:

Taak, dzięki - znalazłem sam xD ale kurcze, coś mi się nie chcę wierzyć, że mam takie „statystyki". Co prawda znalezisk nie dodaję raczej, ale coś tam wykopuję - pokazuje mi 3 x 0 XD
@Khaine: no ja nie czaje czemu ktoś kto wstawił więcej niż 10 fejków albo wykopał więcej niż 100 powinien mieć jakikolwiek głos na tym portalu.

Ale pewnie białek doszedł do wniosku, ze bez tych debili nie będzie contentu i sa to konta po 3248579949230 wykopów, więc produkują. A to się liczy.