Wpis z mikrobloga

@Thorrand: no zdarzy się każdemu coś czasem wykopać co jest fejkiem. Sprawdz bez tagów #afera, bo ja np. tez mam coś stamtad kiedy były wojenki i modzi trochę sobie folgowali z ustawianiem czegoś jako fejk.

No ale tu są goście po 100 czy 300 fejków i po parenaście dodanych.

Jakim totalnym dnem trzeba być xD
  • Odpowiedz
@iAmTS:

lol raczej tak, bez afer masz 20 fejków. Trochę pelikanisz xD Musisz lepiej ogarniać prawackie wysrywy na przyszłośc.


Hmmm, no właśnie teraz analizuję to, co niby złego wykopałem i szczerze mówiąc nie zgadzam się z
  • Odpowiedz
@Thorrand: ta, jest tam troche na pewno pomyłek moderacji. To nie są geniusze też. Ale wkurzające jest to, ze tyle tu ludzi ma na koncie pełno, to jest powód, ze w sumie nie wchodze na główną prawie nic. Szkoda tracic czas.
  • Odpowiedz
@iAmTS:

Jeszcze warto zwrócić uwagę na fakt, że największą aktywność znaleziska mają zaraz po dodaniu. Więc gdy ja coś wykopię, a za kilka dni cudownie moderacja uzna, ze to fake-news, to osoby, które wykazywały w tym znalezisku aktywność, za cholerę nie będą o tym wiedziały.

Czemu przez tyle lat moderacja nie zrobiła jakiegoś... powiadomienia dla ludzi, którzy coś takiego wykopali / zakopali lub napisali komentarz.

Cóż ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz