Wpis z mikrobloga

Na jakie stanowisko może liczyć osoba z takim cv:
- licencjat z matematyki i fizyki
- magister z fizyki
- doktorat z fizyki
- j. angielski płynny i hiszpański podstawowy
- drobne doświadczenie w korpo przy programowaniu w Pythonie.

Zarobki jakieś 4k brutto.

#szukampracy #praca #fizyka
  • 113
  • Odpowiedz
@Jamniki2: tak to jest jak uczy się hobbystycznie a nie w jakimś konkretnym celu. Ja znałem doktora fizyki, który nie ogarniał wielu podstaw, a doktorat robił, jak to sam powiedział "żeby przedłużyć sobie dzieciństwo". (Politechnika Warszawska, żeby rozwiać wątpliwości, ze nie jakaś Szkoła Wyższa Srania na Drzewie w Pcimiu Dolnym)
  • Odpowiedz
@mprzemo: Obróbka skrawaniem turbin do rakiet, zapraszam do siebie, poland can into space i poland nuklear power ale nie wolno mi nic oficjalnie mowic to pisze na wykopu
  • Odpowiedz
Doktorat z fizyki i 4k brutto brzmi ok xD? Tyle to teraz mają tragarze cegieł na budowie, gość musi być bardzo kumaty- osobiście znam fizyków. Bardzo inteligentni ludzie.


@Glimpse0fTheFuture: ja się zgadzam, zrobienie doktoratu z fizyki to pewnie bardzo trudna rzecz. Ale odpowiedz sobie na pytanie, ilu doktorów fizyki jest potrzebnych w tym kraju będącym montownią Europy.

#!$%@? osoby która skończyła gówno studia albo ćwierć mozga która byla w dupie i
  • Odpowiedz
@mprzemo: W Polsce chyba tylko nauczyciel, polecam szukać na stronach kuratorium, ale nie polecam roboty, been there done that. Z doktoratem z fizyki imo celuj w CERN, ESA, NASA, szkoda marnować potencjał na korpo. I na pewno nie za 4k brutto, bo tyle płaci pierwsze lepsze korpo w mieście wojewódzkim na wejście
  • Odpowiedz
@krzych0: nie masz pojęcia o pracy w normalnym biznesie (nie urzędzie i nie w banku), prawda?


@fren-: masz problem z odpowiadaniem na pytania? Czy to głębszy problem osobowości?
Gość prosi o radę i ją dostaje na bazie życiowych przykładów. Znam masę ludzi przebranżowionych z fizyków / matematyków na świetnych specjalistów wielu dziedzin w bankowości a ty mi wyjeżdzasz z tekstem że praca w banku to dla laski na ciążę. No
  • Odpowiedz