Wpis z mikrobloga

Na jakie stanowisko może liczyć osoba z takim cv:
- licencjat z matematyki i fizyki
- magister z fizyki
- doktorat z fizyki
- j. angielski płynny i hiszpański podstawowy
- drobne doświadczenie w korpo przy programowaniu w Pythonie.

Zarobki jakieś 4k brutto.

#szukampracy #praca #fizyka
  • 113
  • Odpowiedz
ja się zgadzam, zrobienie doktoratu z fizyki to pewnie bardzo trudna rzecz. Ale odpowiedz sobie na pytanie, ilu doktorów fizyki jest potrzebnych w tym kraju będącym montownią Europy.


@fegwegw: Akurat doktorat z fizyki to w data science czy ML jest potężny papier jeżeli cokolwiek do niego umiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mprzemo: Trochę słabe to wykształcenie jak zamiast konkretnej specjalizacji i umiejętności jesteś w stanie jedynie w CV wpisać doktorat z fizyki.
Z takimi umiejętnościami zostaje ci jedynie dalsza, bezowocna kontynuacja tej edukacji lub praca jako nauczyciel fizyki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
- licencjat z matematyki i fizyki

- magister z fizyki

- doktorat z fizyki


@mprzemo: wiesz, ze jakbys napisal tylko "licencjat z matematyki i doktorat z fizyki" to bysmy sie domyslili, ze lic. i mgr z fizyki tez masz?

@KruciHegot: na większości uczelni w Polsce są studia niejednolite z matematyki i fizyki, więc równie dobrze mógł zrobić doktorat z np. chemii mając mgr z informatyki
  • Odpowiedz
Dziękuję kilku miłym osobom za PW, ten ogólny skrót cv jest prawdziwy ale zarobki to bait ( ͡° ͜ʖ ͡°). Kilka osób zarzuciło mi, że z tak napisanym cv to mnie nigdzie do roboty nie przyjmą, przecież nie będę całego cv na wykopie wpisywał. Druga kwestia ktoś mnie wyśmiał, że hiszpański wpisuję do cv, a tak wpisuję w kategorii zainteresowania i na dobre to wychodzi, w korpo nie
  • Odpowiedz