Wpis z mikrobloga

Pytanie do osób noszących czapki z daszkiem z H&M - już drugi raz na czapce pojawiły mi się odbarwienia (takie jakby tkanina traciła barwę, kształt mają nieregularny i bez ostrych granic). Nie wiem, czy to od potu, czy od deszczu, czy jeszcze od czegoś innego. Zetknął się ktoś z takim problemem? Zastanawiam się, czy to jest taki jednorazowy szit (jedną z czapek zdążyłem ponosić niecały miesiąc), czy może da radę tych plam się pozbyć (próbowałem przecierania mokrą szmatką i kilkugodzinnego namaczania w wodzie z płynem do prania), ale nic to nie dało.

Czapki HM lubię za prosty wygląd, stonowaną kolorystykę i brak brandingu. Jednak jeżeli kupowanie ich oznacza, że co miesiąc będę płacił za wyprodukowanie kolejnego śmiecia, to zrezygnuję.

#ubrania #hm #porady
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

New Era NewYork Yankees


@Slimshader: też mam czapki innych firm i też ten problem nie występuje. Niestety te z HM podobają mi się najbardziej - mają najlepszy kształt, neutralne kolory i totalny brak logosów i zdobień (to ostatnie to warunek, który spełnia naprawdę niewiele ciuchów)
  • Odpowiedz