Wpis z mikrobloga

  • 319
Najśmieszniejsze jest to, że lewackie tłuki ciągle mają jakieś urojenia, że ktoś hejtuje Kasię Zillmann, za to, że jest homo i próbują na siłę obwieścić wszystkim, że przedstawicielka LGBT zdobyła medal na olimpiadzie, pomijając pozostałe zawodniczki. Natomiast jak dzień w dzień wyzywają Zofię Klepacka za jej poglądy i życzą jej jak najgorzej, to wtedy jest wszystko spoko, to nie ma tematu.
Tolerancja kończy się wtedy, gdy ktoś ma inne zdanie na dany temat, niż przedstawiciele neuropy.
#bekazlewactwa #tokio2020 #bekazpodludzi #lewackalogika
  • 32
@Karaboga O jezu jaki fikoł XDDD
Równie dobrze mógłbyś powiedzieć sprzedawcy, że gdyby nie wystawiał swoich produktów na sprzedaż to złodziej, by mu ich nie ukradł.
Co to za logika z dupy jest?!
A też przeglądam wykop raczej regularnie i nie widzę, żeby w gorących widniały posty wyzywające osoby homo, natomiast w drugą stronę wręcz przeciwnie, codziennie w gorących się coś pojawia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 102
@Nanuno: Oni sami wymyślają sobie sami wrogów. Już słyszałem że:

1. Kurski cenzuruje ją w TVP

2. Duda nie poda jej ręki i cenzuruje

@niepopularna_opinia: jeden lewus dostał tu za to 800 plusów że napisał że specjalnie wycięli jak mówiła że ma partnerkę, okazuje się że 5 min wcześniej był obszerny materiał o niej i jej dziewczynie na tvp. Takie to dzbany wśród neuropków.
Tolerancja kończy się wtedy, gdy ktoś ma inne zdanie na dany temat, niż przedstawiciele neuropy.


@Nanuno: tolerancja się nigdy nie kończy. Natomiast występuje brak tolerancji dla nietolerancji i to jest postawa tolerancyjna. Przyjmij to do wiadomości, bo to żenujące że ciągle trafiają się prawaki sączące, że Żydzi powinni tolerować Hitlera xdddd
Gwarantuję Ci, że gdyby Klepaczka nie była homofobem to nikt by nie miał z nią problemu.
@Karaboga widzisz, zwykły człowiek jak ja czy @Nanuno i zdecydowana większość ludzi w przedziale wiekowym 20-50 lat ma w dupie kto jakiej jest orientacji. Poważnie, większości wisi koło #!$%@? czy baba się bzyka z baba czy z facetem, czy facet z babą czy z innym facetem i #!$%@? nas #!$%@? wszędzie gadki o lgbt. Już nawet w spokoju o sporcie nie można pogadać bo się zaczyna gadka, że ten jest przeciw, a
@Wronski444 Inne zdanie to wyzywanie od pedałów? To jest chamstwo, a nie inne zdanie. Klepacka do dzisiaj za nic nie przeprosiła, a przecież reprezentuje także polskie osoby LGBT w tym Kasię Zillmann

Klepecka to, klepecka tamto. Prawda jest taka, że jesteście takimi dzbanami, że nawet nie ogarniacie, że jej robicie reklamę. Ma baba własne zdanie i #!$%@? z tym zrobisz typie. Serio przez to #!$%@? tylko ludzi odpychacie od lgbt. Działacie jak
@uriel_ck: ważne, że Czarnka i połowę PiSu to obchodzi, mogli nie #!$%@?ć się z strefami anty-LGBT, każdą kampanię wyborczą ciągną na tym, za póżno. Będą się ze swoim gejostwem obnosić wszędzie póki PiS nie wycofa się ze swoich #!$%@? decyzji. Zresztą nie ma o czym gadać wszystkie konkurencje na igrzyskach #!$%@?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nanuno: bardzo obfity incydent kałowy, gratuluję.

Jak zawsze kompletny brak percepcji niuansów o oczywistych różnic porównywanych sytuacji bije z tego typu postów tworzonych przez upośledzonych umysłowo autorów.

No, ale internet jest jak kiedyś rynek - każdy debil może wyjść i się wykrzyczeć.
@Nanuno: Rozmowa z lewakami zawsze wygląda tak:

- Obalasz teze lewaka
- Ale daj badania na to (daj badania na to ze moja opinia jest z dupy xD)
- Dajesz badania

I tu są dwa wyjścia:

- Lewak nie zapozna się z badaniami
- Powie że te badania przeprowadził mizogin/rasista itd

Kiedyś miałem taką rozmowę, gość chciał badania i dałem mu zajebistą książkę, tzn wysłałem w pdf. Bardzo rzetelne źródło. Gość
ważne, że Czarnka i połowę PiSu to obchodzi


@Karaboga: A co mnie #!$%@? obchodzi PiS? Tak samo mi lata jak orientacja tego blondaska. Jest tylko jedną z czterech.
Natomiast jak dzień w dzień wyzywają Zofię Klepacka za jej poglądy i życzą jej jak najgorzej, to wtedy jest wszystko spoko, to nie ma tematu.

Tolerancja kończy się wtedy, gdy ktoś ma inne zdanie na dany temat, niż przedstawiciele neuropy.


@Nanuno: Ojej, biedna Zofia Klepacka, która jest hejtowana za kompletnie antyludzkie przekonania. Od kiedy homofobia jest "poglądem", który można mieć? Czemu to jest normalizowane jako coś absolutnie akceptowalnego? Homofobia nie jest
@Nanuno Cieszy mnie to że zdobyła medal, zdobyła go w barwach Polski, a to kim jest i jakie ma preferencje mnie w cale nie obchodzi - nie wchodzę jej do łóżka. Natomiast pompowanie że jednak osobie LGBT+ udało się zdobyć medal wygląda, jak dla mnie, jakby twierdzili, że jest upośledzona ale i tak udało jej się osiągnąć sukces pomimo swojej ułomności. Jakby z góry zakładali że jest kimś gorszym i chcieli pokazać
@Nanuno: Baba #!$%@?ąca petardami ludziom na osiedlu o 6 rano i wstawiająca teksty o zakazie pedałowania jest #!$%@?ęta, tyle. Polemika nie ma żadnego sensu.
@Nanuno: Baba #!$%@?ąca petardami ludziom na osiedlu o 6 rano i wstawiająca teksty o zakazie pedałowania jest #!$%@?ęta, tyle. Polemika nie ma żadnego sensu.


@MZ23: Klepacka powinna być izolowana od społeczeństwa bo ewidentnie jest z nią coś nie halo. Nieustannie obraża ludzi którzy nie chcą ruchać się tak jak pan jezus powiedział. Ale OP równa to z sytuacją że lesbijka pozdrowiła dziewczynę, tak jak co godzinę jakiś hetero sportowiec pozdrawia