Wpis z mikrobloga

@vlodek2532 myślę że jak bardzo chcesz to znajdziesz wpis sprzed paru lat że mam 2k km. A najlepsze jest to że wczoraj wróciłem z wycieczki na której zrobiłem 751 km. Odkładam rower na balkon i patrzę total odo 16 000. No idealnie. Xdd
@vlodek2532 ostatnio miałem gorączkę. Wysłałem kierownikowi mmsa że zdjęciem termometru i zadzwoniłem że się źle czuje. I mnie nie będzie xd tak oo a on do mnie że przecież mogłem włożyć termometr do herbaty xdddd poczułem się jak ja rozmowie z mamą kiedy nie chciałem iść do szkoły w podstawówce. ;)
@Toldi_Ty_Matole
@Mr-Right
Dzięki. Chociaż rower już wizualnie jest w takim stanie że ja pierdziele. Rysa na rysie xd ale potrafiłem nim jechać na weekend na ryby z namiotem i wędkami. Od tych cholernych wędek dostał wiele rys. W drodze do pracy raz mi korba pękła. Jak wracałem niedawno to piasta z tyłu pekla. Ale to w sumie dość tania naprawa była xd
@Simfecstio: Gratki! A ja jestem podziwu jak internetowa społeczność może wpłynąć na ludzi, gdyby nie wykop nigdy bym nie odkrył jak inaczej smakuje kawa, gdyby nie grupka na fb nie kupił bym hulajnogi która zrobiła duży proste w moim życiu. Napewno gdyby nie właśnie internetowa społeczność nie byłbym w tym miejscu.