Wpis z mikrobloga

Mirki marynarze pytanie mam ;) pływam od 4 latach za mechanika wachtowego w systemie 2/2 tygodnie, płatne on/off za £35000 rocznie. Dobre warunki, socjal itd. Raczej brak prognozy na awans. Ostatnio mam coraz większą ochotę na zmianę, nawet założyłem LinkedIn i odnowiłem konto na portalu morskim ( ͡º ͜ʖ͡º) i szczerze mówiąc jestem trochę zawiedziony stawkami i warunkami jakie proponują firmy. Z tego co widzę wielu Polaków robi na offshorach i tankerach. Gdzie warto uderzać z doświadczeniem na ro-pax nie pogarszając sobie sytuacji?
#marynarz #pracanamorzu #offshore
  • 10
  • 1
@karski z tych co wymieniłeś to chyba tylko Stena ma godne warunki. Dlaczego nie spróbujesz? Uderzaj do clyda, faststream, seamariner. Ja przeszedłem z general cargo. Niebo a ziemia, przeżyłem szok :P
@kilo_wody_pod_stopa szukam firmy z podobnymi warunkami nie zależy mi specjalnie na promocji. Potrzebuję zmiany bo tutaj się wypalam, codziennie dzień świstaka.
@nerkowiec: Gdy ja słyszę 2na2 to już mi się zaczyna podobać :D tak to jest człowiekowi zawsze jest mało.
Mam takie pytanie trochę z innej beczki .
Zajmuje sie hydrauliką siłowa na urządzeniach offshorowych,produkcja na lądzie jak i serwis na offshore.Chodzi dokładnie o instalacje ciśnieniowe z rożnego typu stali.Rury gięte jak i spawane.Regulacja na zaworach i wszystko co związane z prawidłową pracą.
Mam podstawowe kursy bosiet.Dyplom motorzysty wachtowego,Jestem po technikum Morskim.
  • 0
@Mandarynos jesteś idealnym kandydatem na fittera na offshorach. Uderzaj tam. Załóż konto na LinkedIn. Szukaj kontaktów i firm, podpatruj gdzie pracują marynarze. Uderzaj do europejskich firm. NIE IDŹ na masówkę/ general cargo - szkoda życia. Nie wiem czy tego co teraz robisz nie można wliczyć do praktyki.
@nerkowiec: A jakieś są dobre strony do szukania ogłoszeń?Mam pare wpisów ze szkole średniej i jeden z roboty na Deepsea stavanger i to na tyle :D.
Jakie zrobić kursy poza bosiet?jakies pierwszej pomocy?cokolwiek co zwiększy moje szanse