Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie potrafię poradzić sobie z rozstaniem. Partnerka zostawiła mnie dla innego. Byliśmy ze sobą przez niespełna 3 lata. Wówczas ona miała 19, ja 31 lat. Różnica wieku nie stanowiła żadnego problemu. Ostatnio wszystko zaczęło się psuć, partnerka powiedziała, że potrzebuje przerwy. Po krótkim czasie zakomunikowała, że definitywnie chce się ze mną rozstać. Nie wspominała o innym mężczyźnie. Twierdziła, że już nic do mnie nie czuje i ciągnięcie tego byłoby dla niej udręką. Ostatnio oficjalnie zaczęła się spotykać ze swoim rówieśnikiem, ustawili związek na Facebooku i wrzucają zdjęcia ze sobą. Kłamała mówiąc, że wiek nie ma dla niej znaczenia. Dlaczego w takim razie zostawiła mnie dla młodszego? Czuję się wykorzystany i upodlony.
#zwiazki #przegryw #uczucia #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #610126b4cbea6c000a5b6db3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: W takim wieku nawet średnia dziewczyna może liczyć na taką atencję, że bardzo łatwo ją stracic. Ciągle ktoś zagaduje, proponuję spotkania, fwb/ons czy jakieś inne trójkąty. Naprawdę inni nie mają skrupułów, nawet jak wiedzą, że dziewczyna kogoś ma to próbują. Sam mam teraz 19nastę, a mam 27. Jestem świadomy tego, że dużo osób się wokół niej kręci i szczerze (chociaż na to się nie zapowiada) jakby odeszła do innego to
ŚwieckaBabcia: Zostawiła Ciebie dla innego bo już nie chciała z Tobą być. Wiem że banał ale realistycznie patrząc to jak się poznaliście miała 19 lat co nie? Ciężko oczekiwać że tak młoda osoba wejdzie w życiowy związek na dobre i na złe i na zawsze. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach.

Po prostu 19 latki to nie jest materiał na partnerkę na całe życie.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua