Wpis z mikrobloga

w jednym miejscu w okolicy gdzie organizowane są zajęcia dla rodziców organizowane są spotkania dla mam z dziećmi, spytałam czy tatusiowie też mogą przyjść, odpowiedz "nie wiemy co na ten temat sądzą mamy, jak będzie zapotrzebowanie to zrobimy spotkania dla tatusiów" czyli generalnie to nie...
przykre, ze tak kobiety narzekają, że faceci nie angażują się w wychowanie, a jak przychodzi co do czego to faceci nie są mile widziani w takich miejscach.. to samo tyczy się wielu grup na fb w tematyce rodzicielstwa, broń boże faceta wpuścić
#dyskryminacjamezczyzn #dyskryminacja #rodzicielstwo #ojcostwo #dzieci
  • 7
@ciemnienie: właśnie nie, owszem w nazwie "mama" ale bylam tam raz, po prostu grupa kobiet spotyka się żeby pogadać o dzieciach i problemach dnia dzisiejszego, trochę nie rozumiem czemu nie móglby w tym uczestniczyć ojciec, zwłaszcza jeśli to on głównie opiekuje się dzieckiem, nie jest to "z doskoku" więc myślę ze mogliby mieć dużo wspólnych tematów
Pytanie czy facetowi równie łatwo można wciskać jakieś bulshity za pieniądze jak kobiecie i naganiać na niepotrzebne produkty. Jedna ogarnięta osoba w całej grupie może zaprzepaścić sporo takich transakcji.
@magdalena-gaska odczuwam to na własnej skórze. Jeśli ojciec to wykluczony z części różnych ciekawych rzeczy
Chamstwo w państwie ale z 2 strony prawie zerową ilość grup ojcowskich itp. Musimy sami ogarniać jeśli chcemy. Robie wszystko zeby być super tata i radzę sobie z tym świetnie ( ͡º ͜ʖ͡º)