Wpis z mikrobloga

@LepszyJa: nie pitol xD kup taki obrazek, i spróbuj zrobić. Tu nie chodzi o jakąś sztukę czy artyzm, ale o niesamowite oderwanie i wyluzowanie w trakcie. A jak spróbujesz sam, to bardzo szybko się okaże, że to nie jest takie proste ani szybkie. Masz na obrazie kilka tysięcy pól, do tego 30-50 kolorów, zabawa przednia i na pewno nie na szybki koniec. Pomaga wytrenowac dłoń, pobudza wrażliwość na kolory, pomaga oderwać
@LepszyJa:

Takie kolorowanki są dla dzieci nie dla osób dorosłych do podnoszenia im ego


Piszesz tak, jakbyś nie zdawał sobie sprawy, że ludzie są różni, więc maja różne potrzeby i każdy inaczej je realizuje. Jednemu ego podnosi pisanie złośliwych komentarzy, innemu taka forma malowania obrazów.

lepszy brzydszy rysunek ale zrobiony samemu aniżeli ładny gotowiec


Podobnie rzecz ma się z postrzeganiem sztuki, czy piękna w ogóle. Twoja wizja świata nie jest jedyną
@Luna98x: ja to jestem jakiś dziwny, bo takie obrazy są reklamowane jako super środek na wyluzowanie, relaks, redukcje stresu i takie tam. Kupiłem więc sobie raz i zacząłem malować. Jedyne co zyskałem, to ogromną i stale rosnącą frustrację ( )
A rzuciłem to w cholerę i kupiłem sobie czyste płótno, a potem kolejne i jeszcze jedne i następne ( ͡ ͜ʖ ͡