Wpis z mikrobloga

Po kilku ciekawych przygodach i kilku godzinach podróży udało się w końcu wrócić do #krakow z #warszawskiewykopparty. Podsumowania dziś nie będzie, bo jestem na to zbyt zmęczony. Póki co, chciałbym podziękować organizatorom imprezy, całej ekipie #smieszkowoz (1 i 2 ;)) - @adios, @Arvangen, @henk, @idol89, @maciejkack, @polok20, @Sepang i @Stella9803 oraz @nowik, @Rabusek i @Wrzoskoowna za wspólne śniadanie, spacer po stolicy i zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego oraz wszystkim uczestnikom imprezy za świetną zabawę. Jesteście wielcy!
  • 25
@tomix: jak już nie raz pisałam w internetach nic nie zgnie :D Nie, a tak serio się pytam o co chodzi z famą, bo co prawda obecnie w Wawie siedze, ale pochodzę z Lbn i jutro właśnie tam na jakiś czas jadę. A i do Krk sama nic nie mam, częśc znajomych tam już żyje (PWST itp)
@impresija: ogólnie chodzi o to, że w lbn jest straszna beka z Krakowa i naszych maczet. Mój różowy pasek przeprowadził się tu miesiąc temu, kontakt ze znajomymi z Lublina naturalnie również utrzymuje i lekko nie ma :-D ale tłumaczę jej, że to z sympatii i zazdrości :-D