Wpis z mikrobloga

Ludzie wy jestescie jacys zacofani czy co?? Podniecacie sie ze jakis montazysta wali kreche a w jakim swiecie wy zyjecie?? Nawet nie wiecie ile osób w waszym otoczeniu ma do czynienia na codzien z feta lub marycha. Od 10 lat w pracy na codzien spotykam dziesiatki osob które nawet sie nie kryją z tym ze cos biorą, zmieniłem juz kilka zakladow i wszedzie jest to samo. Mało tego staje sie to na tyle normalne "zjawisko" ze nawet pracodawcy zaczynaja przymykac oko na to mimo ze wiedza kto i co ma za uszami. Moglbym sie zalozyc ze gdyby zbadać mocz top 50 polskiego yt to 50% by mialo pozytywny wynik na amfe #friz #ekipa #youtube
  • 42
@tronkz:
No straszna rzecz, ze sobie kreche #!$%@? xD
Zarowno ja, jak i moja dziewczyna pracujemy w branzach z rodziny IT i u mnie jak i u niej leadzi, czy managerzy normalnie na techenko smigaja i smolna co weekend. W duzym miescie to strzelam ze zdecydowana wiekszosc osob przynajmniej cos tam probowala.To ze ktos tam sobie strzeli czy strzelil cos na weekendzie jest normalizowane i bardzo dobrze, bo w umiarze te
@ZnienawidziszMnie
@maad
@pi73r
@harnasiek

Ludzie #!$%@?, jest różnica pomiędzy #!$%@? emki w klubie, gdzie nawet nie można robić zdjęć, czy spaleniem blanta w domu, a pokazywaniem na żywo w internecie kresek ścierwa gdy wiesz, że w pracy tworzysz content dla dzieci.

Nawet gdyby nie pracował dla friza to za coś takiego należy się ostre #!$%@? po gościu i kasacja w internecie( ͡° ͜ʖ ͡°)