Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest tak naprawdę przykre? Że oni zarabiają na tym pieniądze jakich wielu z nas nigdy nie zobaczy na oczy pracując uczciwie a oni na oszustwach, manipulacjach i kłamstwach zarabiają kokosy współpracując z markami typu Koral czy Energylandią wbrew pozorom zaczynając niszczyć reputację tym firmom które w pewnym stopniu przez lata pracowały na pozycję którą mają! Ja już dawno pisałem że oni bez angielskiego YouTube nic by sami nic nie potrafili...Ja moge się założyć że Ekipa się do tego nie odniesie specjalnie żeby ludzie zapomnieli a następny film Friza będzie "Dałem 50 tysięcy na bezdomnych" wiecie żeby pokazać jacy to oni są dobrzy pisząc ironicznie...Będzie tak jak zawsze , wieczorne zebranie ekipy co z tym zrobić, poczekać aż ucichnie i jazda dalej z gównianymi filmami...
#friz #polskiyoutube #youtube #ekipa #afera #wardega #rozrywka
  • 16
@wakxam: jako pracownik ochrony zdrowia, który ponosi odpowiedzialność za życie i zdrowie jestem po prostu załamany. Ktoś nagra filmik jak gra w piłke samochodami zarobi więcej, niż ja na 12 godzinnych dyżurach, cały cza opiekując się chorymi przez nie wiem: 3-4 mieiące? Nie to że zazdroszczę, po prostu gardzę nimi, a najbardziej mi szkoda dzieciaków, bo na okres wakacyjny zatrudniłem się w żabce i kilkukrotnie słyszałem dialogi dotyczące ekipy np. lodów
@Fizjowypok: Nie ktos tylko bardzo popularna osoba bo gdybym ja lub inny random wrzucil taki filmik to nikt by go nie obejrzal. Tak samo moge powiedziec o gwiazdach telewizji lub sportu- jestes popularny to zarabiasz $ na reklamach itd. Jak byles dzieckiem to zapewne sam miales idolow, o ktorych rozmawiales w szkole/osiedlu lub ich nasladowowales. Wiele osob kupowalo tazosy, pokemony, nosilo podrobki koszulek Raula, Zidane lub innych, a jak gwiazda zrobila
@cuzjestjakjest: ja wszystko rozumiem doskonale mordeczko! Ale jakim kosztem? Nawet dzieci w wieku 5 lat już #!$%@?ą o tej ekipie. Mam 25 lat a rzygam tą ekipą i ich hipokryzją. Mieszanie w głowach dzieciom to nie kombinowaie czy chodzenie po trupach do ceu- to już czyste #!$%@?ństwo. Dzieci nie mam, ale próbuje wybić z głowy swojemu siostrzeńcowi, który ma 5 lat, że ogladanie ekipy to zło, bo według mnie to czysta
@ZiobroTyPrzestan: Pracowałem jako kelner weselny, potem w restauracji, następnie jako rehabilitant i teraz pracuje w żabce, studiując pielęgniarstwo. Rozumiem twój komentarz, ale wersow jest potrzebna? Są inne, bardziej wartościowe materiały na youtube, które nie wciskają KITU dzieciom. To jest najgorsze. Bo to że sobie tam tworzą to #!$%@? mnie to obchodzi, ja ich nie oglądam, ale jak mój 5 letni siostrzeniec śpiewa ich rakowe piosenki to chyba coś nie tak? Uprzedzę
@Fizjowypok: Przestań mieć ból dupy że ktos ma lepiej. Sam możesz zalozyc kanal nagrywac i zarabiać - kontentu jest mnóstwo od nauki po rozrywke. A od tego co kto oglada w internecie sa rodzice. Prosta sprawa.