Wpis z mikrobloga

Czy ja dobrze widzę, że 43 letni chłop który nic nie osiągnął w olimpijskim podnoszeniu ciężarów, przebrał się za babę i aktualnie jest najsilniejszą i najstarszą sztangistką xDDD
Przecież to zniszczy piękno sport, niech zrobią osobną kategorię dla transpółciowców ale myślę, że chętny byłoby nie wielu xD
#tokio2020 #lgbt #bekazlewactwa ##!$%@? #sport #lewackalogika
Crisu - Czy ja dobrze widzę, że 43 letni chłop który nic nie osiągnął w olimpijskim p...

źródło: comment_16273097808mB6EeevfeeGtjpeyruoOj.jpg

Pobierz
  • 72
@Nacr00xx: nawet nie wiedziałem ¯\_(ツ)_/¯ Jakby się uprzeć, to w książkach też znajdziemy poprawność polityczną u niektórych autorów i takie kiczowate i szkodliwe tytuły jak 365 dni, Zmierzch czy Harlekiny
poprawność polityczna na netflixie, marvele i inne mózgojeby


@Maly_Jasio: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
wyjdź czasem z domu, zobaczysz, że nie wszyscy mają ten sam kolor skóry i nie wszyscy są heteroseksualni ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Crisu ale czego nie rozumiesz Polaczku z zamkniętą głowa to jest przyszłość tego świata i to całkiem normalne że facet sobie myśli że jest baba a inni mu wierzą na słowo xD
@Maly_Jasio: prawda, choć żałuję, że tworzy się tak mało strategii. Wydaje mi się że powodem jest trudność przeniesienia na konsole i zbyt skomplikowana struktura gry na smartfony. Obecnie najwięksi starają się zrobić taką grę papkę w popularnym gatunku i jednocześnie na wszystkie konsole włącznie ze smartfonami.

O płatnych grach p2w nie wspominam, bo aż przykro patrzeć na rynek aaa w 2021.