Wpis z mikrobloga

@SamiS: Człowieniu zapraszam na starą ochotę, to co tutaj się #!$%@?, stare Dziady na 30m2 trzymają te swoje psinki, skwerki obesrane, a najlepsza jest baba która chodzi codziennie i #!$%@? suchy chleb gołębiom na każdym rogu. Jak w chlewie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SamiS: Selekcyjnie wyciągasz mały procent zwierząt które pasują do twojej głupiej tezy na podstawie której ekstrapolujesz to na całą populację.
Równie dobrze mogę o tobie powiedzieć, że jesteś menelem, pijakiem i złodziejem co szcza na klatce gdyż widziałem takiego w miejscowości z której pochodzisz, ergo, każdy z tej miejscowości musi takie cechy posiadać.

Czemu do dzieci nie masz takich pretensji jak tu też, te źle wychowane tupią nad głowami, drą się w domu czy na podwórku?

Jest pełno psów które są dobrze wychowane i nie szczekają oraz ich właściciele po nich sprzątają. Ułożone psy nie sikają czy srają na chodniku lub klatce a na trawie czy na polach poza ścieżką gdzie
  • Odpowiedz
@m0rgi: porównywanie ludzi do zwierząt... Super.
Człowieku, ja mam 36 lat. Nie zamknęli mi szkoły.

Tak, esktrapoluje, bo takie mam doświadczenia. Czy to znaczy, że każdy ma takie doświadczenia albo każdy pies jest zły? Nie.
Zwracam jedynie uwagę, że w mieście powinien być zakaz psów, bo najwidoczniej większość ludzi sobie z nimi nie radzi. Tak samo jak na niektórych ulicach jest zakaz poruszania się motocyklami. Czy to dlatego, że wszystkie motocykle są głośne? Nie. Dlatego, że jest kilku debili którzy są wystarczająco uciążliwi. I wystarczy tych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SamiS: kurde a co jak moje dwa psy nie hałasują, zasadniczo nie brudzą, bo są nauczone ogaru. Spędzają na spacerach i treningach w lasach na /polanach kilka godzin dziennie?
To, że Ty masz sąsiadów, którzy mają w dupie swoje psy i swoich sąsiadów, to nie znaczy, że wszyscy tak mają. :)
  • Odpowiedz
@gdziemojimbuspiatka: No to fajnie, jesteś normalnym właścicielem psa, a nie jak 95%. Moja córka jeszcze rok temu bała sie iść najkrótszą drogą do szkoły, bo przechodziła obok domu w którym był wielki pitbull czy inny taki #!$%@? pies, który rzucał się na bramę z pianą na pysku. Takie psy powinny być uśpione, najlepiej razem z właścicielami.
  • Odpowiedz
@SamiS: bezwarunkowa obustronna miłość, wyciągająca często z najmroczniejszych zakątków swojego umysłu.

EDIT: nvm, zaczęłam czytać i wypisuje się z tej dyskusji. Łap sobie kogoś innego na swój żenujący haczyk, ba bye.
  • Odpowiedz