Wpis z mikrobloga

Mam rację i jestem za sprawiedliwością


@Thachii: zacięła ci się płyta. Ciekawe czy masz świadomość jak to żałośnie brzmi powtarzane tak w kółko bez żadnych faktów na poparcie tego jęczenia
  • Odpowiedz
od momentu kiedy zaczęłaś mnie obrażać


@Thachii: ahahahahahahaha xDDDDD

wskaż moment kiedy ty kiedykolwiek napisałeś cokolwiek merytorycznego. Twoje posty to esencja aroganckiego "tak mi się wydaje więc tak jest". Równie dobrze mogę gadać z moją babką przekonaną o tym, że dzieci w Fatimie widziały bozię
  • Odpowiedz
ale uważam, że są w nich trafne obserwacje


@Thachii: potężne argumenty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

czemu niby po jest lepsze od pisu


Matematyka to nauka i ona bardzo ładnie wylicza co się dzieje w gospodarce, ile kasy dostaje kler, ile dostaje TVP, ile wzrosną moje podatki oraz czy aborcja jest czy jej nie ma.
  • Odpowiedz
odnajduje analogię do szerszych zjawisk,


@Thachii: to się nazywa prymitywny chłopski rozum pijanego wujka na weselu

bo tak można powiedzieć do każdego, kto formułuje opinie


jest coś takiego jak badania i dane weryfikowane przez naukowców. Gwarantuję, że jeżeli sformułujesz opinię na ich podstawie bełkotu ci nikt nie zarzuci. Póki co #!$%@? farmazony, bo nienawidzisz kobiet i to jest źródło twoich "szerszych zjawisk"
  • Odpowiedz
znajdź mi człowieka, który każdą opinie ma wyrobioną tylko na podstawie badań


@Thachii: ja i moi przyjaciele

ale tylko naiwny i ślepy nie wyciąga też wniosków samemu


tylko stronniczy pajac sprzedaje swoje uprzedzenia jako fakty
  • Odpowiedz
@Thachii: > ja bardziej, bo jestem inteligentny

jesteś dużo głupszy niż sądziłam. Wydajesz się kompletnie nie rozumieć co się do ciebie mówi. Sprawa jest prosta jak drut - wygłaszasz opinie na podstawie niczego, więc jesteś za to słusznie ciśnięty, bo taka postawa to przyczyna wszelkiego zła na świecie.
  • Odpowiedz