Wpis z mikrobloga

@michau111: Mi się wydaje, że komuna i strata elit w II wś sprawiły, że staliśmy się innym narodem.

Odnoszę takie smutne wrażenie, że nie wytrzymamy jako naród jeszcze jednej przegranej wojny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
bzdura powtarzana przez kogoś, kto w wyniku braku doświadczeń cechy ludzie przypisuje swemu narodow

@kryptonim_putas: Cóż , od paru lat mieszkam w DE i powiem Ci że jak mam jechać do PL to mnie telepie.
Pomijając już przekroczenie granicy gdzie nagle z spokojnej jazdy trafiasz na połączenie wyścigu na śmierć i życie z konkursem na najbardziej widowiskowe samobójstwo to brud, chamstwo i cebula bije po oczach z każdego kąta.
  • Odpowiedz
Polska to trzeci świat jeśli chodzi o mentalność i wrogość w stosunku do samych siebie. To dzięki tym cechom mieliśmy rozbiory, wojny, komunizm i... pis. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@michau111 Jedynie co to poprzez setki lat przegranych powstań, wojen, komunizm mamy nieodwracalne zmiany w mózgu i mentalność przegrywów i wydaje się nam zawsze że wszyscy w około są lepsi.

Ja się upewniam coraz bardziej, że teraz najbardziej szkodzą nam tacy ludzie jak op. Wmówili sobie, że żyją w #!$%@? kraju i próbują wmówić to każdemu, bo nie chcą się przyznać przed sobą, że to oni sami są #!$%@?. Młodzi ludzie
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii zapraszam do Niemiec

Niemcy to bardzo specyficzny kraj, nie powiedzieć, że głupi. Jak ktoś wygra w lotka kilka milionów i #!$%@? je w kilka lat to będzie głupkiem. Jak Niemcy okradli pół Europy, a drugie pół zniszczyli to nie dziwne, że są bogaci. Porównaj Niemcy z Japonią. Jak bardzo Japonią była zniszczona, a jak niemcy podczas wojny i teraz porównaj jak te dwa kraje teraz wyglądają. Przecież, gdyby Japonią zrabowała
  • Odpowiedz
  • 53
@Badmadafakaa gadanie wykopka, który nie bywał za granicą. Na 31 państw, w których byłem, tylko 8 mogę uznać za lepiej rozwinięte gospodarczo i społecznie od Polski, bo chyba o to ci chodzi. Polecam pojechać gdziekolwiek na wschód i południe, ale nie tylko, bo we Włoszech, czy Hiszpanii też napotkasz na taki syf, że chętnie wrócisz do cywilizacji w Polsce.
  • Odpowiedz