Wpis z mikrobloga

Jak wygląda prowadzenie kanału na YT od 0? Ile trzeba wydać, aby w ogóle zacząć, jak to wygląda od kuchni dla kogoś, kto startuje z niczym, inwestuje oszczędności i przy tym normalnie pracuje i zajmuje się domem.

Wszystko na tagu #odzeradoyoutubera

Tydzień 20/52

Link do kanału

Dziś nie mam jakiś rewelacji – w sumie dalej testuje mniejsze zewnętrzne promowanie i będę czekał na efekty – jeszcze z jeden, dwa tygodnie. Niestety skończył się ruch z google search – w sumie nie wiem co dokładnie go generowało, ale dotyczyło zarówno filmiku z pierogami i tatarem. Mam trop, że może chodzi o zwrot, że to Polskie/Szwajcarskie danie, stąd też spróbuję coś w tym kierunku zrobić – a może wy wiecie jak sprawdzić po jakim haśle się to wyświetla w google?

Plany najbliższe to polska kuchnia, ewentualnie jakiś szybki, prosty przepis jeśli będzie problem z czasem – zachęcam do propozycji jakie danie byście chcieli zobaczyć :D Dziś łazanki, ale w planach mam jeszcze parę pomysłów na takie typowo polsko-obiadowe propozycje.

Kiedyś ktoś poruszył temat szkoleń kulinarnych, więc za tydzień opisze jak to wygląda, jakie kursy wybrać, czym się kierować itp. Bez względu na wynik ankiety xD

Statystyki:


Najbliższe cele:

1. Na razie planuję stałą pracę, bez szczególnych celów, myślę, że do pułapu 1500 subów

Sprzęt:


Wartość sprzętu: 2184zł

Wydatki do tej pory:


Razem: 3413zł
Fridge_ - Jak wygląda prowadzenie kanału na YT od 0? Ile trzeba wydać, aby w ogóle za...

źródło: comment_1627234144rLlqVm3pqjokxIM1SkkJdr.jpg

Pobierz

Czy wpadniesz za tydzień na wpis o kursach gotowania?

  • Tak :D 56.0% (14)
  • Nie :C 44.0% (11)

Oddanych głosów: 25

  • 9
@silentpl: wybacz, bo mi powiadomienie nie przyszło - wiesz co, jesteś już którąś osobą która to mówi i chyba sprawdzę sobie w najbliższym czasie coś innego niż adobe - zastanawia mnie tylko, czy ilość tutoriali w razie czego jest na podobnym poziomie co adobe;