Wpis z mikrobloga

@p03e: zero wstydu, jest git.
Wracaj do poprzedniego paska.
Tylko wyreguluj go żeby nie wystawał kilometr poza klamrę tylko 3 cm za pierwszą szlufkę za klamrą.
Możesz odrobinę wyciągnąć koszulę ze spodni żeby nachodziła na spodnie/pasek - będziesz się lepiej z tym czuł jak nie masz super klaty i płaskiego brzucha.
@superkarol: @Pihdit: racja, pasek mogę przykrócić przecież. Myślę tylko jeszcze o tym podwijaniu rękawów. Zapomniałem napisać dość kluczowej sprawy czyli, że to wyjście do restauracji nie będzie w kilka osób tylko wszyscy pracownicy, kilkadziesiąt osób, bo to ma być pożegnanie osoby odchodzącej na emeryturę więc nie wiem czy podwinięte rękawy bardziej by pasowały na takie wyjście w kilka osób. Na razie rozprasowałem ją jeszcze raz i zobaczę, najwyżej zostawię bez
@p03e: jest lato, jak nie pracujesz jako prawnik to podwinietę rękawy są git.
Zawsze możesz po pierwszych 30 minutach imprezy zdecydować czy podwinąć w łazience czy nie :)
Generalnie zachęcam, nie ma się co spinać.

Koszule z rozmiarówkami S/M/L ciężko jest dopasować do sylwetki. Warto pomyśleć o zakupie koszul z rozbudowaną rozmiarówką wzrost + kołnierzyk.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@p03e: tylko na 2 wyglądasz jak człowiek.

1. Wpuszczanie koszuli ze stójką wygląda #!$%@?. Pasek do wymiany jak już kup se jakiś czarny skórzany i nie mogą tak te spodnie wisieć. Równo ma być a nie jakbyś miał za duże po starszym bracie.

2. Normalnie wyglądasz, na miasto można pójść. Ten guzik ostatni na górze też możesz rozpiąć będzie bardziej na luzie ale i tak jest git.

3. Wypuszczona koszula do
  • 1
#!$%@? chlopie xD wyciagnij ta koszule, bo wygladasz jak WYKOPEK XDDDD jak jakis nerd, nie wiem czemu tu ci radza zebys ja wlozyl w spodnie jak to ewidentnie zle wyglada, gdzie wy #!$%@? macie oczy, w dupie chyba XD


@cojestmalpy o to to. Tez mnie zdziwiło, ze polecają mu włożyć koszule do spodni na 2 zdjęciu, gdzie tu akurat (i tylko tu) wyglada sensownie. Nawet tych rękawów bym nie podwijał, skoro to
@p03e: Masz dobrą figurę. Powinieneś kupić chinosy / jeansy z mniejszym stanem a koszule wymień na slim. Rękawy podwinięte są ok. Jakiś zegarek i tez masz +1 do wyglądu. Zmień pasek.
Ogólnie Tragedii nie ma, nie łam się ale zrób powyższe i będzie bardzo ok.