Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 69
@snejku-plisken: Kierunkowskaz w lewo na rondzie jest bardzo ważny. Jak go widzisz to już wiesz że masz doczynienia z debilem i zachowujesz szczególną ostrożność...

K---a, już gorsze jest chyba tylko nie wrzucanie kierunku jak się z tego ronda zjeżdża. I stoisz k---a, czekasz jak debil c--j wie na co, bo królewicz/królewna się zmęczy jednym ruchem ręki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Chojrack: No to w części wordów pracują debile. Tam nawet nie ma zmiany kierunku jazdy, bo rondo jest jednokierunkowe... Przecież się nie wjebiesz w lewo pod prąd...
  • Odpowiedz
@EnderWiggin: problem w tym ze tak ucza teraz na jazdach a bynajmniej ja tak bylem uczony i wiele osob w moim wieku ktore znam, co prawda kazdy z nas pluje na ten lewy kierunek ale chodzi o sam fakt ze ucza Cie aby tego gowna uzywac
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@EnderWiggin:

Lewy kierunkowskaz na rondzie. Dozwolony? Zakazany?


I to jest zagadnienie, które po pierwsze, nie jest czytelnie uregulowane w przepisach ruchu drogowego, a po drugie, rodzi skrajne interpretacje: jedni, zwłaszcza wjeżdżając na małe rondo jednopasmowe, lewym kierunkowskazem sygnalizują z wyprzedzeniem zamiar skrętu w lewo na tym rondzie i dopiero tuż przed opuszczeniem ronda „przełączają się” na prawy kierunkowskaz. Niektórzy jednak uważają, iż lewy kierunkowskaz na rondzie nie ma sensu i – przede wszystkim – obowiązek włączania go nie wynika z przepisów; z drugiej strony zdarzyło się, że egzaminator na egzaminie na prawo jazdy oblał kandydata na kierowcę za nieużycie lewego kierunkowskazu. A jak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JANIEZOLTY: No rozumiem. Dalej jednak nie widzę w tym sensu najmniejszego. Mnie nie interesuje w którą stronę jedzie typ który z mojej lewej wjeżdża na rondo, tylko kiedy zjeżdża. Mówimy tu rzecz jasna o rondzie jedno pasmowym.
  • Odpowiedz
@snejku-plisken: Kierunkowskaz w lewo na rondzie jest bardzo ważny. Jak go widzisz to już wiesz że masz doczynienia z debilem i zachowujesz szczególną ostrożność...


K---a, już gorsze jest chyba tylko nie wrzucanie kierunku jak się z tego ronda zjeżdża. I stoisz k---a, czekasz jak debil c--j wie na co, bo królewicz/królewna się zmęczy jednym ruchem ręki.

@EnderWiggin bardzo czesto uzywany w Holandii. Kierowcy holenderscy jezdza o niebo lepiej niz
  • Odpowiedz
@urwis69: Znaczy że co chcesz zrobić ? Wjechać na rondo i z niego zjechać ? Bo więcej pola do popisu tam nie ma. A holenderscy kierowcy to akurat c--j mnie obchodzą, bo znajdą się pewnie takie same p---y jak w Polsce i zarówno zajebiści kierowcy jak w Polsce. Więc porównanie raczej z d--y.
  • Odpowiedz