Wpis z mikrobloga

Mirki! Chciałem się z wami podzielić swoimi przemyśleniami dotyczącymi „Chłopaków…”. Serial jest bekowy, posiada kultowe teksty, świetnie napisane postacie. Ale dla mnie, ten serial posiada także cechy terapeutyczne. Nieraz siedziałem zdołowany, myśląc nad sensem mojej gównianej egzystencji. Wraz z biegiem serialu i kolejnymi przygodami bohaterów zacząłem czuć ulgę, luźniejsze podejście do życia. Serial uczył mnie, że nie trzeba mieć bóg wie ile pieniędzy, jak wysokiego statusu majątkowego, żeby być szczęśliwym. Rozglądając się po pokoju(4x większym niż szopa Bubbles’a) stwierdziłem, ze nie ważna jest wielkość pomieszczenia, a to, co się w nim dzieje, ze na chwilkę ktoś wpadnie, pogadamy, pośmiejemy się. Zeszła ze mnie presja społeczeństwa dotycząca ciągłej pogoni za pieniądzem, a została chęć cieszenia się z małych rzeczy.
Jeśli ktoś jeszcze nie oglądał, bardzo polecam, szczególnie tym, którzy myślą, że niewiele mają, może docenią to, co jest na wyciągnięcie ręki ;)
#trailerparkboys #seriale #przemyslenia #rozwojosobisty
mirek1315 - Mirki! Chciałem się z wami podzielić swoimi przemyśleniami dotyczącymi „C...

źródło: comment_1627200832zeA2wPfdsAN1XtxpMqhvFd.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@mirek1315: jesteś kolejna osoba z podobnymi wnioskami. Gość z mojej pracy miał problem z alko i depresja, zarzekał się, ze właśnie ten serial pomógł mu przetrwać najgorsze chwile i wyjść z tego gowna!
  • Odpowiedz
Dziewczyna z którą kiedyś się spotykałem powiedziała, ze jeżeli niebo istnieje to jest to właśnie Sunnyville. Ludzie żyją każdym dniem, maja prpblrmy, ale są szcześliei. Kurde faja ja #!$%@? oglądanie oblicza Panai jakieś pedalskie chórki. Wolę baraki i byloby w pyte.
  • Odpowiedz
@mirek1315: serial pokazuje że do szczęścia potrzebne są narkotyki i 2 #!$%@? ziomkow. Ja tam wolę płakać w lamborigini jak w maluchu Chociaż szczescie będzie to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mirek1315: Z tą pogonią za pieniądzem to trochę popłynąłeś bo całe sezony są wokół kolejnych planów Juliana na osiągnięcie Freedom 35 (a później Freedom 40) czy ogólnie po prostu zarobieniu trochę na lewo. Ale wiem o co Ci chodzi - dokładnie takie samo miałem wrażenie, po prostu cieszenie się małymi rzeczami, nie przejmowanie za mocno jak coś nie pójdzie, bo przecież jutro też jest dzień!
  • Odpowiedz
@Lynxu: Zarobienie kasy aby być rentierem - wokół tego się kręci cały serial. Jednak Julian nie zamierza stawiać willi tylko dalej mieszkać w baraku tylko nic poza tym nie robić.
  • Odpowiedz
@mirek1315: Zauważyliście, że w każdym odcinku jest idealna temperatura powietrza, bezchmurne niebo i nigdy nie pada? W takim klimacie też to wszystko wygląda bardziej optymistycznie niż jak by pokazali 5 dni ulewy albo śnieg.
  • Odpowiedz
nie ważna jest wielkość pomieszczenia, a to, co się w nim dzieje,


@mirek1315: to samo powiedziałem córce kiedy oznajmiła że marzy żeby być bogata i mieć ogromny basen. Lepiej mieć mały dmuchany basen w którym będzie imprezować że znajomymi niż wieki basen cały dla siebie i tylko dla siebie.
  • Odpowiedz