Wpis z mikrobloga

Mirki! Chciałem się z wami podzielić swoimi przemyśleniami dotyczącymi „Chłopaków…”. Serial jest bekowy, posiada kultowe teksty, świetnie napisane postacie. Ale dla mnie, ten serial posiada także cechy terapeutyczne. Nieraz siedziałem zdołowany, myśląc nad sensem mojej gównianej egzystencji. Wraz z biegiem serialu i kolejnymi przygodami bohaterów zacząłem czuć ulgę, luźniejsze podejście do życia. Serial uczył mnie, że nie trzeba mieć bóg wie ile pieniędzy, jak wysokiego statusu majątkowego, żeby być szczęśliwym. Rozglądając się po pokoju(4x większym niż szopa Bubbles’a) stwierdziłem, ze nie ważna jest wielkość pomieszczenia, a to, co się w nim dzieje, ze na chwilkę ktoś wpadnie, pogadamy, pośmiejemy się. Zeszła ze mnie presja społeczeństwa dotycząca ciągłej pogoni za pieniądzem, a została chęć cieszenia się z małych rzeczy.
Jeśli ktoś jeszcze nie oglądał, bardzo polecam, szczególnie tym, którzy myślą, że niewiele mają, może docenią to, co jest na wyciągnięcie ręki ;)
#trailerparkboys #seriale #przemyslenia #rozwojosobisty
Pobierz
źródło: comment_1627200832zeA2wPfdsAN1XtxpMqhvFd.jpg
  • 33
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@mirek1315: też miałem takie rozkminy. Ciągle nam się wpaja że szczęście w życiu zapewniają pieniądze. Nie neguje tego i może faktycznie tak jest, chociaż coś kosztem czegoś i im większa kasa, tym więcej trudu włożonego w jej zdobycie. Też coś tam działam w celu poprawienia jakości życia i posiadania "coraz więcej", niemniej naprawdę szczęśliwy poczułem się wczoraj kiedy spotkałem się z przyjaciółmi. Napiliśmy się, rozpaliliśmy grilla, posmialismy się, pogadaliśmy co tam
@mirek1315: mnie ten serial też nauczył luzu i obniżył wymagania w kwestii posiadania bo i po co? wystarczy mi to co mam i #!$%@? jest w pytę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no szkoda tylko że oni tam ciągle gonią za kasą xD


@idk_nvm: a ty i całe społeczeństwo co robisz? tak wygląda życie tylko skala tej gonitwy jest różna
@mirek1315: pozdro, tez zaczalem ogladac niedawno xd aktualnie 5 sezon, zaraz 6. Generalnie to patrzac na ilosc memow itd. na wykopie myslalem ze bedzie niesmieszny, zreszta nie lubilem nigdy jakis sitcomow, big bang theory etc. ale TBP jest świetny :) Ogladam na netflix, wiec bez lektora, ale nie czuje zebym cos tracil. Ba, jestem w stanie wylapac wiecej smaczkow i zarcikow jezykowych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Harven: ajaj dobry lektor jest chyba tylko do 6 sezonu więc obczaj na CDA zaległości i potem możesz na Netflix. Fajne teksty padają w polskiej wersji.